نویسنده: علی ولی خانی
// پنجشنبه, ۹ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۰

بازی King's Knight: Wrath of the Dark Dragon از دسترس خارج خواهد شد

با وجود اینکه کمتر از یک سال از انتشار اسپین آف King's Kinght برای تلفن‌های همراه می‌گذرد، قرار است سرویس‌دهی به آن خاتمه یابد.

به نظر می‌رسد که قرار است دنیای بزرگ Final Fantasy XV کمی کوچک‌تر شود. شرکت Square Enix به تازگی اعلام کرد که قرار است بازی King's Knight: Wrath of the Drak Dragon را در ژوئن امسال (اوایل تیرماه)، تنها کمتر از یک سال پس از انتشار آن روی دستگاه‌های اندروید و iOS، از دسترس خارج کند. این بازی موبایل، دنباله‌ی اولین بازی منتشر شده از این سری محبوب برای کنسول NES است.

حساب توییتر رسمی Final Fantasy XV با انتشار توییت زیر، این خبر را تایید کرد:

متاسفانه باید به شما اعلام کنیم که قرار است از پایان ژوئن، سرویس دهی به King's Knight را قطع کنیم. ما از همه‌ی شما به خاطر این اقدام عذرخواهی می‌کنیم و امیدواریم که شما در این مدت کوتاه از تجربه‌ی این بازی لذت برده باشید. از بازی کردن شما متشکریم.

سرویس‌های King's Knight: Wrath of the Dark Dragon به طور رسمی در بیست و ششم ژوئن ساعت دو بامداد به وقت ساعت تابستانی بریتانیا (ساعت ۵:۳۰ بامداد ۵ تیرماه به وقت تهران) از دسترس خارج خواهد شد. اسکوئر انیکس هم‌اکنون قابلیت خرید Prime Regalite، واحد پول رسمی بازی، را غیر فعال کرده است.

Wrath of the Dark Dragon سپتامبر گذشته به طور رایگان برای دانلود عرضه شد. درست مثل King's Knight اصلی، این بازی هم ترکیب عجیبی است از شوتر و نقش آفرینی شرقی؛ بازیکنان بعد از انتخاب کلاس و قدرت‌های خود، راهشان به سوی جلو را با گلوله باز می‌کنند. این بازی ارتباط کمرنگی با Final Fantasy XV هم دارد؛ در FFXV، نوکتیس و دوستانش در اوقات فراغتشان مشغول بازی کردن و صحبت کردن راجع به Wrath of the Dark Dragon می‌شوند.

با وجود انتشار این خبر، هنوز چند رویداد داخل بازی برای King's Knight قبل از خارج شدن آن از دسترس، برنامه‌ریزی شده است. در بین این رویدادها، نام «رویداد پایان بازی» هم به چشم می‌خورد که از اواخر ماه مه (اوایل خرداد) در دسترس خواهد بود. اسکوئر انیکس برنامه‌ی بقیه رویدادها را نیز از بخش اطلاعیه‌های درون منوی بازی منتشر خواهد کرد.


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده