// جمعه, ۳ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۵

عیدی هیولا، بازی با تخفیف ۹۰ درصد

هیولا، درگاه عرضه قانونی و دیجیتال بازی‌های کامپیوتری، برای نوروز 97 هر روز یک بازی ارائه‌شده روی این پلتفرم را با ۹۰ درصد تخفیف عرضه می‌کند.

طبق بیانیه مطبوعاتی منتشر شده توسط هیولا، درگاه عرضه قانونی دیجیتال بازی‌های کامپیوتری، این فروشگاه برای نوروز ۹۷ هر روز یک بازی ارائه‌شده روی این پلتفرم را با ۹۰ درصد تخفیف عرضه می‌کند. برای خبردار شدن از بازی روز کافی است تا به صورت روزانه سری به وب‌سایت هیولا بزنید تا بازی‌های مورد علاقه‌تان را دانلود، نصب و بازی کنید.

۱۳ بازی برای ۱۳ روز عید

بازی‌های مختلف در سبک‌های متنوعی در هیولا موجود هستند؛ از بازی‌های ایرانی گرفته تا محصولات خارجی که با همکاری سازندگان‌ در این فروشگاه عرضه می‌شوند. مدیران این فروشگاه تصمیم گرفته‌اند در نوروز ۹۷ هدیه‌ ویژه‌ای به کاربران خود بدهند و هر روز یکی از بازی‌های موجود در هیولا را با ۹۰ درصد تخفیف عرضه کنند. به این ترتیب کاربران می‌توانند هر روز یک بازی را با قیمتی بسیار پایین از هیولا دانلود کنند و در روزهای تعطیل وقت خود را به بازی کردن اختصاص دهند و سرگرم شوند. درضمن، تعدادی از بازی‌های هیولا در طول ایام عید با تخفیف ۳۰ درصد عرضه خواهند شد.

 

نصب نرم‌افزار هیولا برای دریافت بازی

برای دریافت، دانلود و نصب بازی‌های موجود در هیولا باید ابتدا در سایت هیولا ثبت نام و پس از آن نرم‌افزار مخصوص این فروشگاه را دانلود کنید. کافی است روی لینک «برنامه‌ی هیولا» کلیک کنید تا فایل نرم‌افزار دانلود شود. اگر تاکنون در هیولا ثبت‌نام نکرده‌اید، اکنون زمان مناسبی برای این کار است. در هیولا ثبت‌نام کنید و روی عنوان بازی تخفیف‌دار روز کلیک کنید تا با پرداخت مبلغ کمی دانلود و نصب شود.

پس از پایان دانلود، می‌توانید بازی را اجرا کنید و از آن لذت ببرید. در ضمن می‌توانید از بازی‌های هیولا به دوستان‌تان عیدی بدهید. گزینه‌ای در هیولا تعبیه شده است که «هدیه دادن این بازی» نام دارد. با فشردن این دکمه می‌توانید بازی را خریداری کنید و کلید آن را برای دوستتان بفرستید تا در ایام نوروز یک بازی جذاب به او عیدی داده باشید.

هیولا


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده