نویسنده: علی نوروزی
// شنبه, ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۸

بازی Defiance 2050 با انتشار تریلر و تصاویری معرفی شد

استودیو ترایان ورلدز بازی Defiance 2050 را با انتشار تریلر و تصاویر جدیدی معرفی کرد.

استودیو Trion Worlds از زمان انتشار بازی Defiance در سال ۲۰۱۳ برای پلی استیشن 3، ایکس باکس 360 و پی سی از آن پشتیبانی می‌کند. حال در در تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که استودیو ترایان ورلدز بازی Defiance 2050 را به عنوان یک اثر تماما بازآفرینی شده برای نسل فعلی پلتفرم‌ها یعنی پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و پی سی معرفی کرده است.

وقایع بازی Defiance 2050 بیست سال پس از حادثه آرک‌فال که منجر به کشته‌شدن میلیون‌ها «وتان» و تبدیل زمین به دورنمایی پساآخرالزمانی شد، اتفاق می‌افتد. نکته جالب اینجا است که این وقایع باعث شکل‌گیری خط داستانی بازی جدید می‌شود که در واقع ۱۵ سال پس از حادثه آغاز شد. بازیکنان در این بازی به کاوش در نسخه‌‌ای متروک از سان فرانسیسکو می‌پردازند که به صورت جهان‌باز طراحی شده است و با شروع ماموریت‌های داستان-محور برای بقا مبارزه خواهند کرد.

بازی Defiance 2050 یک بازآفرینی از بازی اصلی Defiance است که قصد دارد تا بازی را به سطح استانداردهای نسل فعلی برساند و از سوی دیگر به خوبی از بازیکنانی که همچنان بازی Defiance را تجربه می‌کنند، حمایت کند. بازی Defiance 2050 دارای بافت‌ها و رزولوشن بروز شده و البته نرخ فریم بهبودیافته است. در هر حال، استودیو ترایان ورلدز می‌گوید که این بازی بیشتر از یک بازسازی ساده خواهد بود و بسیاری از سیستم‌ها به منظور ارائه یک تجربه کامل از بازی Defiance بهبود یافته است. این بدان معنا است که تیم سازنده از سخت‌افزار نسل فعلی استفاده می‌کند و نبردهایی با مقیاس بزرگ‌تر را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد که پیش از این امکان انجام این کار برای آنها وجود نداشت.

Defiance 2050

همچنین مت پتیت، تهیه‌کننده بازی Defiance 2050 درباره این بازی گفت:

بازی Defiance 2050 با در نظر گرفتن نظرات بازیکنان Defiance خلق شده است. تیم سازنده با گوش دادن به بازخوردها و به کار گرفتن راهنمایی‌های مفید طرفداران، تجربه‌ای را خلق کرده است که بازیکنان برای مدت طولانی خواهان آن بودند. بازی Defiance 2050 نشان‌دهنده یک تغییر برای بازی است که پا را فراتر از تغییر بین سال‌های ۲۰۴۶ و ۲۰۵۰ می‌گذارد و ما قطعا از شنیدن اینکه بازیکنان چه فکری درباره بازی می‌کنند، هیجان‌زده‌ایم.

بازی Defiance 2050 در تابستان سال جاری میلادی منتشر خواهد شد و پیش از آن شاهد یک بتای محدود برای بازی خواهیم بود که کاربران به زودی می‌توانند برای آن ثبت نام کنند. همچنین سازندگان توجه ویژه‌ای به این موضوع که طرفداران خواهان چه چیزهایی از بازی هستند، خواهند داشت و از بازیکنان می‌خواهند تا بازخوردها و پیشنهادهای خود را به گوش آنها برسانند.

شما می‌توانید تریلرهای جدید بازی را در ادامه مشاهده کنید و نظرات خود را درباره این خبر با وب‌سایت زومجی در میان بگذارید.

دانلود از وب‌سایت آپارات

دانلود از وب‌سایت آپارات


منبع dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده