نویسنده: علی نوروزی
// چهار شنبه, ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۷

تریلر جدیدی از بازی Devil May Cry HD Collection منتشر شد

کمپانی کپکام تریلر جدیدی از بازی Devil May Cry HD Collection را منتشر کرد و خبر خوبی هم برای کاربران توییچ پرایم به اشتراک گذاشت.

گردآوری سه نسخه اول سری بازی‌های Devil May Cry در قالب یک کالکشن، فرصت تجربه یکی از بهترین مجموعه‌های اکشن را برای نسل جدید بازیکنان فراهم می‌کند و کاربران توییچ پرایم نیز به زودی پیشنهادهای جذابی را در مورد این مجموعه دریافت خواهند کرد.

در تازه‌ترین اخبار بازی، کمپانی کپکام تریلر جدیدی را از بازی Devil May Cry HD Collection منتشر کرده است که بخش‌های بیشتری از گیم‌پلی این کالکشن ارزشمند را به نمایش در می‌آورد؛ کالکشنی که شامل بازی اصلی Devil May Cry و دو دنباله آن یعنی بازی Devil May Cry 2 و بازیDevil May Cry 3: Dante’s Awakening – Special Edition  است. شما می‌توانید این تریلر را در ادامه مشاهده کنید.

دانلود از وب‌سایت آپارات

با این حال علاوه بر تریلر جدید، کمپانی کپکام اعلام کرد که امتیاز ویژه‌ای را برای مشترکین Twitch Prime در نظر گرفته است و از تاریخ هشتم اسفندماه (۲۸ فوریه) یک نسخه رایگان از بازی Devil May Cry را در پلتفرم پی‌ سی در اختیار کاربران این سرویس قرار می‌دهد که امکان تجربه این مجموعه را دو هفته قبل از انتشار بازی Devil May Cry HD Collection برای کاربران در کنسول‌ها و پی‌سی فراهم می‌کند. مشترکین سرویس توییچ پرایم می‌توانند بازی Devil May Cry را به صورت رایگان از طریق Twitch Desktop app دریافت کنند و همچنین امکان خریداری نسخه کامل این کالکشن در زمان عرضه از طریق این برنامه نیز وجود دارد.

بازی Devil May Cry HD Collection در تاریخ بیست و دوم اسفندماه (۱۳ مارس) برای پلتفرم‌های PS4 ،Xbox One و PC منتشر خواهد شد. شما می‌توانید نظرات خود را در خصوص این خبر با وب‌سایت زومجی در میان بگذارید.


منبع dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده