// سه شنبه, ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۹

این آخر هفته بازی Overwatch را رایگان تجربه کنید

کاربران کامپیوتر، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان از روز جمعه می‌توانند بازی Overwatch را به مدت سه روز رایگان تجربه کنند.

اگر تا به امروز موفق به تجربه بازی Overwatch نشده‌اید، این آخر هفته بهترین زمان برای تجربه‌ی این بازی است. طبق جدیدترین اخبار بازی، از روز جمعه ۲۷ بهمن ماه (۱۶ فوریه) کاربران کامپیوتر، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان می‌توانند بازی Overwatch را رایگان تجربه کنند.

به طور دقیق‌تر، بازی از ساعت ۱۰:۳۰ شب در دسترس قرار خواهد گرفت و کاربران تا ساعت ۱۱:۲۹ شب روز ۳۰ بهمن ماه (۱۹ فوریه) می‌توانند Overwatch را روی پلتفرم خود تجربه کنند. از نظر محتوا، تمامی ۲۶ قهرمان و ۱۶ نقشه بازی در دسترس است و کاربران می‌توانند تمامی حالت‌های مختلف بازی نظیر Quick Play، Arcade یا بازی‌های شخصی سازی شده را با دوستان خود بازی کنند.

همچنین می‌توانید جعبه‌های لوت بازی را باز کرده و آیتم‌های تزئینی مختلفی را به‌دست بیاورید و پس از این بازه زمانی، اگر مایل به خرید نسخه اصلی بودید، تمامی پیشرفت‌های شما به نسخه اصلی منتقل خواهد شد. در این میان یادتان باشد که برای تجربه‌ی بازی، با توجه به پلتفرمی که دارید، به یکی از حساب کاربری های بلیزارد بتل‌نت، شبکه پلی استیشن یا ایکس باکس لایو نیاز پیدا خواهید کرد.

هم‌اکنون رویداد سال چینی یا همان رویداد Year of the Dog مهمان بازی Overwatch است و کاربران با تجربه حالت جدید بازی می‌توانند تجربه‌ای متفاوت را کسب کرده و آیتم‌ تزئینی‌های جدیدی را به دست بیاورند.


منبع GameSpot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده