// یکشنبه, ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۱

جزئيات آپدیت فوریه بازی Street Fighter V: Arcade Edition اعلام شد

کپکام جزئیات آپدیت بعدی بازی Street Fighter V: Arcade Edition را که در ماه جاری میلادی به منظور رفع ایرادات بازی منتشر می‌شود، اعلام کرد.

Street Fighter V: Arcade Edition از تاریخ ۱۶ ژانویه (۲۶ دی‌ماه) به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین آپدیت‌ها برای بازی Street Fighter V منتشر شد. به‌روزرسانی یاد شده محتوایی همچون V-Trigger دوم را برای تمامی کاراکتر‌های این بازی اضافه کرد. همچنین در این محتوا شاهد اضافه شدن کاراکتر Sakura بودیم که طرفداران مدت‌ها انتظار آن را می‌کشیدند. پس از انتشار این بسته الحاقی، بازی از برخی ایرادات کوچک رنج می‌برد که به نظر سازندگان قصد دارند با آپدیت بعدی آنها را برطرف کنند.

از تغییرات یاد شده می‌توان به قابلیت Rakan کاراکتر Akuma اشاره کرد که گویا وی پس از استفاده این V-Skill در مقابل Shinryuken کاراکتر Ken، به عقب کشانده می‌شد. یکی دیگر از ایراداتی که با آپدیت بعدی برطرف می‌شود مربوط به کاراکتر Abigail می‌شود که پس از آن دیگر این کاراکتر توانایی لغو کردن کامبو به V-Trigger را نخواهد داشت. همچنین وی با استفاده از از قابلیت Metro Crash می‌توانست در مقابل چندین ضربات دفاع کند که به نظر با آپدیت جدید این امر برطرف می‌شود و پس از شارژ کامل مترو کرش، پس از دو ضربه دفاع او شکسته می‌شود.

در دو سال اخیر که بازی Street Fighter V منتشر شده است شاهد تغییرات زیادی در این بازی بودیم که توانست جانی دوباره به این مجموعه ببخشد طوری که پس از انتشار آپدیت Arcade Edition شاهد امتیاز متاکریتیک ۸۸ از این بازی بودیم. در خبر‌های دیگر چندی پیش کپکام اعلام کرد که قصد دارد با کراس‌اوری، کاراکتر‌های Ryu و Sakura را به بازی Monster Hunter: World اضافه کند.

برای اطلاع از جزئیات آپدیت فوریه بازی Street Fighter V: Arcade Edition می‌توانید به وب‌سایت گیم‌کپکام مراجعه کنید.

بازی Street Fighter V: Arcade Edition‌ هم‌اکنون برای پلی ‌استیشن 4 و پی سی در دسترس است و برای اطلاع از خبر‌های پیشین می‌توانید به صفحه اختصاصی آن در زومجی مراجعه کنید.


منبع dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده