نویسنده: معین کلهری
// پنجشنبه, ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۱

سه بازی جدید به سرویس Backwards Compatibility اضافه شد

اخیراً سه بازی جدید به سرویس Backwards Compatibility اضافه شده است که اسامی آشنایی در آن‌ها به چشم می‌خورد. با زومجی همراه باشید.

طبق آخرین اخبار بازی؛ سه‌ بازی جدید ایکس باکس 360 برای کنسول ایکس‌ باکس وان از طریق سرویس Backwards Compatibility در دسترس قرار گرفته است. این بازی‌ها، شامل اسامی چون Spec Ops: The Line ،The Darkness II و اثر آرکید The Misadventures of P.B. Winterbottom هستند و همگی روی کنسول ایکس‌باکس وان قابل بازی خواهند بود.

Spec Ops: The Line که در سال ۲۰۱۲ عرضه و با بازخورد خوب طرفداران مواجه شد، یک شوتر سوم‌شخص است که در دبی جریان دارد و اتمسفر و داستان آن شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد.. بازی The Darkness II هم یک شوتر اول‌شخص نوین است که از روی کمیکی باهمین اقتباس شده است. بازی سوم لیست هم اثری نوآر و پازل‌گونه است که داستانی ساده را روایت می‌کند.

اگر هر یک از این بازی‌ها را به‌صورت دیجیتالی روی کنسول نسل هفتمی در اختیار دارید، هم‌اکنون می‌توانید نام آن‌ها را در فهرست دانلود بازی‌ها در کنسول ایکس‌باکس وان خود پیدا کنید. در غیر این صورت می‌توانید با وارد کردن دیسک بازی‌ها یا خرید نسخه دیجیتالی آن‌ها، به تجربه آن‌ها بپردازید.

شما چه فکری می‌کنید؟ نظرات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده