// چهار شنبه, ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۳

بازی Star Wars استودیو ریسپاون تا مارس ۲۰۲۰ عرضه خواهد شد

بلیک یورگنسن در جریان گزارش مالی الکترونیک آرتز اعلام کرد که بازی معرفی نشده از مجموعه Star Wars که توسط استودیو ریسپاون در حال توسعه است، تا پایان سال مالی ۲۰۲۰ عرضه می‌شود.

در گذشته اخباری منتشر شد حول اینکه استودیو ریسپاون (Respawn Entertainment، خالق مجموعه Titanfall) در حال توسعه یک بازی جدید از مجموعه Star Wars بوده که در سبک تیراندازی سوم شخص است اما اطلاعات جدید دیگری از این بازی منتشر نشد. حال با توجه به اخبار بازی منتشر شده و گزارش مالی الکترونیک آرتز از سه ماهه سوم سال مالی ۲۰۱۸، بلیک یورگنسن اطلاعاتی از بازی معرفی نشده از مجموعه جنگ ستارگان را که توسط استودیو ریسپاون در حال توسعه است، منتشر کرد.

در جریان نشست خبری گزارش مالی Electronic Arts از یورگنسن پرسیده شد که نسخه جدید بازی Star Wars Battlefront در چه سالی عرضه خواهد شد و یورگنسن در پاسخ به این سوال اعلام کرد که فعلا برنامه‌ای برای نسخه بعدی از این مجموعه وجود ندارد، اما بازی جدید استودیو ریسپاون که از مجموعه جنگ ستارگان است، در جریان سال مالی ۲۰۲۰ عرضه خواهد شد.

به‌عبارتی از تاریخ ۱۲ فروردین ۹۸ (یک آوریل ۲۰۱۹) تا ۱۲ فروردین ۹۹ (۳۱ مارس ۲۰۲۰) باید منتظر عرضه این بازی تیراندازی سوم شخص از خانواده جنگ ستارگان باشیم که هنوز معرفی رسمی نشده است. همچنین این بازی توسط استیک اسموسن، کارگردان بازی God of War III ساخته خواهد شد.

در سال ۲۰۱۳ میلادی الکترونیک آرتز و کمپانی دیزنی وارد یک قرار داد ۱۰ ساله برای ساخت بازی‌هایی با محوریت جنگ ستارگان شدند که هنوز چند سالی از این قرار داد باقی‌ مانده و اندرو ویلسون در گزارش مالی الکترونیک آرتز اعلام کرده بود که با توجه به حواشی بازی Star Wars Battlefront II، روابط این دو کمپانی دچار مشکل نشده است.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده