نویسنده: افشین پیروزی
// یکشنبه, ۲۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۸

بازی Days Gone صحنه‌های سینمایی زیادی خواهد داشت

طبق اعلام بازیگر و صداپیشه شخصیت اصلی بازی Days Gone، این ساخته استودیو بند چندین ساعت صحنه سینمایی و میان پرده خواهد داشت.

Days Gone، بازی جدید استودیو بند سونی است که به صورت انحصاری در سال ۲۰۱۸ برای پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد. سونی تا به امروز اطلاعات خیلی زیادی را به جز چند تریلر و نمایش گیم‌پلی از این بازی به اشتراک نگذاشته است اما امروز و در جدید‌ترین اخبار بازی، اطلاعات بیش‌تری از این اثر توسط بازیگر و صداپیشه شخصیت اصلی آن ارائه شده است.

در جریان لایو استریم Reverse the Verse بازی Star Citizen، جرد هوکابی، مسئول محتوای بازی استار سیتیزن، اعلام کرد که اخیرا صحبتی با سم ویتور، صداپیشه و ایفاگر نقش دیکن جان، پروتاگونیست بازی Days Gone، داشته و وی گفته که این ساخته استودیو Bend، صحنه‌های سینمایی زیادی خواهد داشت. ویتور همچنین در این مصاحبه به هوکابی گفته که دوست دارد بخشی از قسمت تک‌نفره بازی Star Citizen یعنی Squadron 42 باشد.

اینکه اطلاعاتی از بازی Days Gone در جریان لایو استریم بازی استار سیتیزن منتشر می‌شود، مورد جالبی است! با این حال چندی پیش شوهی یوشیدا، مدیر استودیو‌های جهانی سونی هم اعلام کرده بود که بازی Days Gone اثری بزرگ با تمرکز زیاد روی روایت داستان عالی خواهد بود و همین مساله وجود صحنه‌های سینمایی زیاد در این بازی را توجیه می‌کند.


منبع Dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده