// شنبه, ۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۲

بازی موبایل BlazBlue Alternative: Dark War در سال ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد

استودیو آرک سیستم ورکس اعلام کرد که بازی موبایل BlazBlue Alternative: Dark War در سال ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد.

در گذشته خبری منتشر شد حول اینکه استودیو آرک سیستم ورکس (Arc System Works، سازنده و ناشر سری BlazBlue) در حال کار روی یک بازی موبایل از دنیای BlazBlue به نام بازی BlazBlue Alternative: Dark War است. حال با توجه به جدیدترین اخبار بازی موبایل، تاریخ اولیه عرضه بازی اندروید و آیفون BlazBlue Alternative: Dark War اعلام شده است.

بازی موبایل BlazBlue Alternative: Dark War در سال ۲۰۱۸ برای اندروید و آیفون روانه بازار خواهد شد. متاسفانه تاریخ دقیقی برای این بازی در دسترس نیست، اما جدای از تاریخ اولیه، قهرمان جدیدی برای این بازی موبایل تایید شده است. سیل سالفور، نام قهرمان جدید بازی اندروید و آیفون BlazBlue Alternative: Dark War است که عضو Mitsurugi Agency بوده و به‌عنوان یک پشتیبان در تیم شما قرار دارد.

متاسفانه اخبار بیشتری حول این بازی منتشر نشده است و باید منتظر آینده و اخبار بیشتر بمانیم. جدیدترین بازی از مجموعه BlazBlue، بازی BlazBlue Cross Tag Battle است که در سال ۲۰۱۸ برای کامپیوتر، نینتندو سوییچ و پلی استیشن 4 عرضه خواهد شد و شامل شخصیت‌هایی از دنیای BlazBlue و پرسونا و انیمه و بازی‌های شرقی است.


منبع Dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده