// چهار شنبه, ۲۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۸

آپدیت جدید بازی GTA Online با محوریت اتومبیل Lampadati Viseris

کمپانی Rockstar Games جدیدترین آپدیت بازی GTA Online را با اتومبیل جدید و تخفیف‌های همیشگی در دسترس بازیکنان قرار داد.

در جدیدترین اخبار بازی، کمپانی راک‌ استار گیمز (Rockstart Games) آخرین آپدیت بازی GTA Online از بخش چند نفره Grand Theft Auto 5 را منتشر کرد که شامل وسایل نقلیه جدید می‌شود. همچنین این به‌روزرسانی موقعیتی برای دریافت بیشتر امتیازات و پول داخل بازی برای کاربران فراهم می‌کند.

به نقل پستی که از سوی سازندگان منتشر شده است، آپدیت این هفته بازی GTA Online شامل یک اتومبیل جدید با نام Lampadati Viseris می‌شود که در واقع یک اتومبیل دو درب و مسابقه‌ای است. کاربران می‌توانند از فروشگاه Legendary Motorsport اتومبیل جدید را خریداری کنند و همچنین در تعمیرگاه‌های MOC یا Avenger آن را ارتقا دهند و تغییراتی روی آن اعمال کنند.

در آن سو سازندگان اعلام کردند که قیمت برخی از وسایل نقلیه زمینی و هوایی با تخفیف ۲۵ درصدی همراه است که تا روز دوشنبه که مصادف با تاریخ ۲۵ دی ماه (۱۵ ژانویه) است در دسترس قرار خواهد گرفت. در انتهای مطلب از آیتم‌هایی که تخفیف خورده است می‌توانید با خبر شوید. علاوه بر تخفیف‌های یاد شده تا روز دوشنبه تمامی ماموریت‌های Lester Contact دو برابر GTA$ و RP برای کاربران در نظر گرفته شده و کاربران هم‌اکنون می‌توانند با تجربه آنها از امتیازات یاد شده بهره‌مند شوند.

در خبر‌های دیگر، سازندگان هفته گذشته حالت جدید Adversary را با نام Slashers به بازی اضافه کرد. در میان محتویات این بازی می‌تواند به آپدیت بزرگ Doomsday Heis اشاره کرد که دسامبر گذشته به بازی اضافه شد و همانطور که از نام آن پیدا است یک هیست جدید به بازی اضافه کرد.

بازی GTA Online از طریق بازی GTA V قابل تجربه است و هم اکنون برای پلتفرم‌های ایکس ‌باکس وان، پلی ‌استیشن 4 و  پی سی در دسترس است.

تخفیف‌های هفته جاری بازی GTA Online

  • Nagasaki Ultralight (هواپیما)
  • Aircraft Weapons
  • Vehicle Armor
  • Headlights & Neons
  • Skirts
  • Spoilers
  • Suspension
  • Turbos

 برای اطلاع از خبر‌های پیشین می‌توانید به صفحه اختصاصی بازی GTA Online به زومجی مراجعه کنید.


منبع dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده