// جمعه, ۱۵ دی ۹۶ ساعت ۲۳:۱۶

بازی Hyper Universe، در سبک موبا دوبعدی، به‌زودی از فاز Early Access خارج و به طور رسمی برای پی‌سی منتشر می‌شود.

در جدیدترین اخبار بازی، استودیوی مستقل کویوسافت (Cwavesoft) و نکسون آمریکا (Nexon America) اعلام کردند که بازی اکشن، براولر و به‌زودی رایگان (Free to Play) آنها، یعنی Hyper Universe ماه جاری در تاریخ ۲۷ دی‌ماه (۱۷ ژانویه) از طریق استیم رسما برای پی سی منتشر می‌شود.

پس از انتشار نسخه رسمی بازی، برخی محتویات جدید به واسطه آپدیت به آن اضافه می‌شود که شامل ۶ قهرمان یا به اصطلاح هایپر‌ جدید با نام‌های تائگوک، سونیا، پرسئوس، هان، کامیلا و گولونبا می‌شود که با اضافه شدن آنها تعداد کاراکتر‌های این بازی به ۴۱ نفر افزایش می‌یابد. در کنار قهرمانان یاد شده، حرکات جدیدی همراه با ترکیبات تازه به بازی اضافه می‌شود. همچنین بهینه‌سازی‌هایی در بخش همکاری‌ تیمی انجام می‌شود که در کنار رفع باگ‌ها و متعادل‌سازی‌هایی برای این بازی برنامه‌ریزی شده است.

بازی Hyper Universe دارای برخی آیتم‌های پولی خواهد بود که تنها شامل پوشش‌های ظاهری و اسکین‌ها می‌شود. ارزش اسکین‌های یاد شده با توجه به زمان و زحماتی که سازندگان به آنها اختصاص داده‌اند، قیمت‌گذاری شده است. به طور مثال، برخی از اسکین‌ها شامل صداگذاری‌های مختلف و دیگر موارد می‌شود که جزئیات آن در وبلاگ سازندگان قابل مشاهده است. قیمت اسکین‌‌های کاراکتر‌های این بازی از ۶ الی ۱۳ دلار را شامل می‌شود که بیشتر آنها از میانگین قیمت ۱۰ دلاری برخوردار هستند.

همچنین سازندگان اعلام کرده‌اند که کاربران می‌توانند پس از انتشار بازی با به اشتراک گذاشتن تریلر آن از طریق صفحه فیسبوک Hyper Universe از جوایز داخل بازی بهره‌مند شوند. ۱۵۰ بار اشتراک‌گذاری منتهی به دریافت یک کوپن هایپر، ۲۵۰ بار سه کوپن هایپر و ۴۰۰ بار یک کوپن اسکین می‌شود.

Hyper Universe یک بازی مبارزه‌ای دوبعدی در سبک MOBA است که در تاریخ ۳ شهریورماه (۲۵ آگوست)‌ از طریق سیستم دسترسی پیش از موعد (Early Access) استیم برای پی‌سی منتشر شده بود. جانگسو لی، مدیر عامل نکسون آمریکا، ضمن بیانیه‌ای اعلام کرد که اعضای تیم توسعه‌دهنده در جریان فاز ارلی اکسس تمامی نظرات کاربران را به طور دقیق مورد بررسی قرار داده‌اند و بی‌صبرانه منتظر هستند که محصول نهایی را به دست طرفداران و کاربران جدی برسانند. در ادامه می‌توانید به برخی از تصاویر منتشر شده از بازی نگاهی بیندازید.

Hyper Universe

Hyper Universe

 نظرات خود را در مورد این بازی دو‌ بعدی و موبا با زومجی در میان بگذارید.


منبع dualshockers

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده