نویسنده: علی نوروزی
// پنجشنبه, ۲۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۸

تریلر زمان عرضه بازی LEGO Marvel Super Heroes 2 منتشر شد

کمپانی Warner Bros و استودیو ترَولرز تیلز تریلر هنگام عرضه بازی LEGO Marvel Super Heroes 2 را منتشر کردند.

بازی LEGO Marvel Super Heroes 2 پس از مدت‌ها انتظار بالاخره روز گذشته رسما منتشر شد و حال مطابق تازه‌ترین اخبار بازی، بخش سرگرمی‌ های تعاملی برادران وارنر و استودیو ترَولرز تیلز تریلر زمان عرضه‌ی آن را منتشر کردند. این تریلر گوشه‌ای از گیم‌پلی برخی از شخصیت‌های محبوب بازی نظیر راکت راکون، استارلرد و مرد آهنی و همچنین برخی از شخصیت‌های کمترشناخته‌شده‌ی آن مثل مدوسا، لاک‌جو و مدوک را به نمایش در می‌آورد.

در این بازی بازیکنان عازم شهر پهناور و افسانه‌ای کرونوپلیس خواهند شد. این شهر که از لوکیشین‌های شناخته شده‌ای از دنیای مارول، مانند سرزمین افسانه‌ای اسگارد و جنگل‌های زیبای واکاندا و حتی اهرام ثلاثه مصر تشکیل شده، محیطی وسیع برای اکتشاف در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد.

در این بازی بازیکنان باید در سرتاسر شهر کرونوپلیس، از مصر باستان گرفته تا نیویورک سال ۲۰۹۹، به نبرد با شخصیت کانگ فاتح بپردازند. علاوه بر این بازیکنان در این بازی کنترل شخصیت‌هایی مانند کاپیتان امریکا، اسپایدرمن ۲۰۹۹، هالک، ثور، نگاهبانان کهکشان، بلک پانتر، کاپیتان مارول، دکتر استرنج، گرین گابلین و تعداد بیشماری دیگر از کاراکترهای محبوب و شناخته‌شده‌ی مارول را برعهده خواهند داشت که تعداد آنها به بیش از ۲۰۰ کاراکتر می‌رسد.

دو هفته پیش تریلر جدیدی از بازی LEGO Marvel Super Heroes 2 منتشر شد که روی شخصیت محبوب ثور تمرکز داشت و تمامی شخصیت‌های برجسته‌ی فیلم Thor: Ragnarok را به تصویر می‌کشید.

در حال حاضر بازی LEGO Marvel Super Heroes 2 در پلتفرم‌های پلی‌ استیشن 4، ایکس‌ باکس وان، پی‌ سی و نینتندو سوییچ در دسترس است. تریلر هنگام عرضه بازی را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید و نظرات خود را در خصوص آن با وب‌سایت زومجی در میان بگذارید.

برای دانلود از وب‌سایت آپارات اقدام کنید | تماشا در یوتیوب


منبع dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده