نویسنده: محسن حقانی
// دوشنبه, ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۹

حالت ۵ در برابر ۵ به بخش وار بازی Clash of Clans افزوده می‌شود

استودیو سوپرسل اعلام کرد که حالت ۵ در مقابل ۵ در پروسه تعمیر و نگهداری بعدی، به بخش وار در بازی کلش آف کلنز افزوده خواهد شد.

استودیو سوپرسل (SuperCell) از زمان ساخت و انتشار بازی اندروید و بازی آیفون ‌Clash of Clans به‌صورت مداوم و با انتشار بروزرسانی‌های متعدد در صدد آن بوده است تا تجربه ارائه‌شده در این بازی موبایل را تا حد امکان بروز نگاه دارد. حال این استودیو به‌تازگی در بلاگ رسمی کلش آف کلنز اعلام کرده است که قابلیت نبرد‌های پنج در مقابل پنج در بخش وار (War)، به‌زودی به این بازی افزوده خواهد شد. متن پیام سوپرسل پیرو این موضوع دقیقا به شرح زیر است:

ما هیجان‌زده هستیم تا در پروسه تعمیر و نگهداری (Maintenance) بعدی، قالب جدیدی را برای بخش وار بازی Clash of Clans معرفی کنیم: کلن وارهای ۵ در برابر ۵ (5v5). دوست دارید از یک نیروی ضربتی نخبه متشکل از تاون‌هال‌های ۱۱ استفاده کنید یا شاید هم بخواهید جرات خودتان را با استفاده از چیدمان تاون‌هال‌های ۱۰ یا هر چیدمان جالب دیگری محک بزنید؟ قابلیت مبارزات ۵ در مقابل ۵ در بخش وار‌های قبایل، به شما اجازه خواهد داد تا روی جنگ‌هایی با اندازه‌های کوچک تمرکز کنید.

نه‌تنها این قالب جدید برای کلن وارهای بازی گزینه‌های بیشتری را به‌عنوان پاداش در نظر خواهد گرفت، بلکه انعطاف‌پذیری بیشتری را برای کلن‌هایی با اعضای کمتر به همراه خواهد داشت یا حتی کلن‌هایی که دوست دارند در هر وار، سایز‌های متفاوتی را برای تعداد بازیکن‌ها در نظر بگیرند. این موضوع را طبق معمول در نظر داشته باشید که شما تنها قادر خواهید بود یک وار در یک زمان واحد اجرا کنید.

علاوه‌بر موارد اشاره‌شده، پروسه تعمیر و نگهداری بعدی، بهبودی‌های بیشتری را مانند «کمی وزن بیشتر برای حملات نیروی گرند واردن (Grand Warden)» به بخش Matchmaking بازی اضافه خواهد کرد.

نظر شما در رابطه با اعلام این خبر از طرف استودیو سوپرسل چیست؟ آیا از طرفداران بخش وار در بازی Clash of Clans هستید؟


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده