// دوشنبه, ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۹

حالت Battle Royale به بازی Warface اضافه خواهد شد

استودیو کرایتک اعلام کرد که حالت Battle Royale را به بازی Warface اضافه خواهد کرد.

پس از موفقیت بازی PlayerUnknown's Battlegrounds مورد عجیبی نیست که ببینیم سایر بازیسازان از حالت‌های مختلف این بازی الهام می‌گیرند. اخیرا استودیو کرایتک، سازنده بازی Warface، اعلام کرده که حالت Battle Royale را به بازی شوتر اول شخص و رایگان خود اضافه خواهد کرد.

با توجه به اخبار بازی منتشر شده، استودیو کرایتک در جریان این خبر گفته که حالت Battle Royal، یک حالت تجربی است و به صورت محدود (از نظر زمان) در دسترس قرار خواهد گرفت. در حالت Battle Royale شما یا باید بکشید یا کشته شوید. هر بازیکن به صورت تنها به نبرد با سایرین می‌پردازد و در آخر هر شخصی که زنده بماند برنده است.

متاسفانه کرایتک اعلام نکرده که چه تعداد بازیکن در این حالت می‌توانند با یکدیگر رقابت کنند. اگر همانند بازی‌های مشابه بسنجیم، در بازی Fortnite و بازی PlayerUnknown's Battlegrounds صد بازیکن می‌توانند با یکدیگر رقابت کنند. حالت Battle Royale بازی Warface نیز از المان‌های مشخص نشده استفاده می‌کند. یعنی اینکه شما نمی‌دانید که در طول بازی کدام اسلحه به شما داده خواهد شد. همچنین از نظر نقشه، نقشه PvP بازی Warface، قرار است بزرگ‌ترین نقشه‌ای باشد که این بازی تا به حال به خود دیده است.

درآخر مشخص شد که با اضافه شدن این حالت به بازی، ۱۱ اچیومنت نیز برای بازیکنان در دسترس قرار گرفته است که از میان آن‌ها می‌توان به اچیومنت King of the Hill اشاره کرد. برای دریافت این اچیومنت باید آخرین شخصی باشید که زنده می‌ماند. اما نکته‌ی جالب وجود اچیومنت Beginner Eliminator است که زمانی به شما تحویل داده می‌شود که ۱۰ دشمن را بکشید. شکل ظاهری این اچیومنت یک ماهیتابه خونین است که ارجاعاتی به علامت تجاری بازی PlayerUnknown's Battlegrounds دارد.

در آپدیت بعدی بازی Warface کاربران می‌توانند از حالت Battle Royale لذت ببرند. متاسفانه تاریخ این بروزرسانی در دسترس نیست و پس از پایان زمان حالت Battle Royale، این حالت از بازی حذف خواهد شد تا با توجه به بازخوردها، کرایتک تغییرات لازم را روی آن اعمال کند.


منبع GameSpot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده