// چهار شنبه, ۵ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۰۰

بروزرسانی جدیدی برای بهینه‌ سازی زمان بارگذاری بازی Bloodborne منتشر خواهد شد

تنها یک روز از انتشار Bloodborne می‌گذرد که به گفته‌ی سونی،‌ بروزرسانی جدیدی برای این بازی در نظر گرفته شده است که بر روی زمان لود شدن بازی تمرکز دارد. در ادامه با زومجی همراه باشید.
زمان بارگذاری بازی، یکی از مشکلاتی که در گزارش دیجیتال فاندری درباره‌ی ساخته‌ی فرام سافت‌وار به آن اشاره شد. سونی در گفتگو با سایت یوروگیمر گفت که این بروزرسانی مشکلات دیگری را نیز حل خواهد کرد. نماینده‌ای از سونی گفت:
در حال حاضر تیم‌بازی‌سازی در نظر دارند تا یک بروزرسانی دیگر برای بازی Bloodborne منتشر کنند و به دنبال راهی هستند تا مدت زمان بارگذاری بازی را کاهش دهند. افزون بر این می‌خواهند عملکرد بازی را بهینه‌سازی کنند و اشکالات متفرقه را اصلاح کنند. ما در اسرع وقت اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار خواهیم داد.
همزمان با عرضه‌ی بازی، یک بروزرسانی هم منتشر شد و این بروزرسانی شماره‌ی ۱.۱ حجمی معادل ۲.۶۹ گیگابایت داشت و باعث بهبود عملکرد و ثبات بازی شد. این بروزرسانی همچنین بخش Co-op آنلاین را اضافه کرد و سرور‌های بازی را در دسترس قرار داد. Bloodborne ترکیبی از بازی‌های نقش‌آفرینی و بسیار دشوار سری Dark Souls و بازی‌های سبک هک‌اند اسلش و مبارزه‌ای است. جدید‌ترین ساخته‌ی  هیدتاکا میازاکی در تاریخ ۲۴ مارس ۲۰۱۵ (۴ فروردین ۱۳۹۴) به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن 4 توسط بخش سرگرمی سونی منتشر شد و با بازخورد بسیار خوبی از سوی منتقدین رو به رو شد. نظر شما درباره‌ی این بازی چیست؟ آیا مایل به تجربه‌ی آن هستید؟ منتظر نظرات شما پیرامون این بازی هستیم. منبع: vg247


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده