نویسنده: محسن حقانی
// جمعه, ۱۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۲

بسته الحاقی جدید بازی Heartstone معرفی شد [BlizzCon 2017]

در جریان رویداد BlizzCon 2017، کمپانی بلیزارد از بسته الحاقی Kobolds and Catacombs بازی Hearthstone برای انتشار در ماه دسامبر سال جاری میلادی، رونمایی کرد.

طی جدیدترین اخبار بازی موبایل، کمپانی Blizzard از بسته الحاقی جدید بازی اندروید و بازی آیفون Hearthstone با نام Kobolds and Catacombs در جریان رویداد BlizzCon 2017 رونمایی کرد. این بسته الحاقی قرار است در تاریخ نامشخصی از ماه دسامبر سال جاری (آذر-دی) منتشر شود و همچنین شامل ۱۳۵ کارت کاملا جدید خواهد شد. بازیکن‌ها این قابلیت را خواهند داشت تا دسته‌های خود را با سلاح‌های افسانه‌ای جدیدی تجهیز کنند و یکی از آنها زمانی که برای اولین بار وارد بسته الحاقی Kobolds and Catacombs شوید، به‌صورت رایگان به شما اهدا خواهد شد.

برای دانلود ویدیو از آپارات اقدام کنید

Kobolds and Catacombs همچنین در بخش تک نفره یک حالت جدید به نام Dungeon Runs را به بازی Heartstone اضافه خواهد کرد. در این حالت بازیکن باید باس‌ها را همراه با درجه سختی‌ای که به‌صورت فزاینده دشوار خواهد شد شکت دهد و طی پیشروی در مبارزات کلاسیک فانتزی در سیاه‌چاله‌ها، دسته (Deck) مورد نظر خود را نیز بسازد. کمپانی بلیزارد از این بسته الحاقی به‌عنوان Hearthstone با تم Rouglike یاد می‌کند.

بسته الحاقی دیگر بازی Hearthstone با نام Knights of the Frozen ماه آگوست سال جاری منتشر شد.


منبع IGN
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده