// یکشنبه, ۲ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۰۴:۰۷

سانتا مونیکا: ریمستر دیگری از سری God of War برای پلی‌ استیشن 4 در کار نخواهد بود

با اینکه خیلی از ما منتظر رونمایی قسمت جدید سری بازی‌های خدای جنگ هستیم، اما سانتا مونیکا با ریمستر قسمت سوم این سری برای پلی‌استیشن 4، فعلا عطش هواداران را می‌تواند برطرف کند. با این حال، این تنها نسخه‌ای است که از نسل‌های قبل به پلی‌استیشن 4 راه پیدا می‌کند.
آرون کایوفمن، سرپرست بخش ارتباطات استراتژیک استودیو سانتا مونیکا در بلاگ پلی‌استیشن به سوالاتی در مورد پروژه‌ی ریمستر خدای جنگ ۳ و احتمال آوردن نسخه‌های دیگر به کنسول پلی‌استیشن 4 جواب داد:
هیچ برنامه‌ای برای باقی بازی‌های مجموعه نداریم.
وی در ادامه رو به کسانی کرد که مخالف ریمستر و باز‌سازی بازی‌های نسل قبلی هستند. کایوفمن دلیل ریمستر کردن قسمت سوم خدای جنگ را این‌ چنین گفت:
ما به صحبت‌های شما گوش کردیم و باشه، درسته! ریمسترها به ما کمک می‌کنند تا دری بر روی بازیکنان جدید که شاید پنج سال قبل موفق به انجام بازی God of War 3 نشدند. ما این بازی را بر روی پلی‌استیشن 4 می‌آوریم. مردم شاید فراموش کرده باشند، هر چه بتوانیم بازیکن‌های بیشتری را جذب کنیم، به نفع همه خواهد بود. ما در استودیو سانتا مونیکا خواهان این هستیم تا بازیکنان بیشتری بازی‌هایمان را تجربه کنند، از نسلی به نسل دیگر!
وی همچنین در مورد پروژه‌ی دیگرشان که یک بازی انحصاری دیگر برای پلی‌استیشن 4 است، صحبت‌هایی کرد اما اشاره‌ی مستقیمی به نام و نشان آن نکرد. فقط گفت مخاطبان را به صورت عمومی، بلند و واضح از کار خود آگاه خواهند کرد. بازی God of War 3: Remastered در تاریخ ۱۷ جولای ۲۰۱۵ (بیست و ششم تیر ۱۳۹۴) با داشتن ویژگی‌های رزولوشن 1080p و نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه برای کنسول پلی‌استیشن 4 منتشر خواهد شد. منبع: Dualshockers


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده