// دوشنبه, ۱۸ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۰۰

گیرباکس: ما می‌خواهیم یک نسخه‌ی دیگر از بازی Brothers in Arms بسازیم

در جریان برگزاری مراسم PAX East 2015، مایکی نیومن، رئيس شرکت گیرباکس سافت وار اشاره کرد که احتمال احیای دوباره‌ی بازی Brothers in Arms وجود دارد. در ادامه با زومجی همراه باشید.
نیومن درباره‌ی شخصیت اصلی بازی Brothers in Arms (مت بیکر) می‌گوید:
بسیاری از مردم بازی Brothers in Arms و مت بیکر، شخصیت اصلی این بازی را دوست دارند.
البته نیومن دقیقا اشاره نکرد که آیا بازی Brothers in Arms جدیدی در حال ساخت است یا خیر. او گفت:
ما چیزی برای معرفی کردن نداریم. من نمی‌توانم با قاطعیت چیزی را اعلام کنم.
تروی بیکر در مراسم PAX East 2015 حضور داشت و درباره‌ی کار بر روی صداپیشگی Tales from the Borderlands صحبت‌هایی را ارائه داد. نیومن به همین دلیل پیام بالا را در جواب صحبت‌های تروی بیکر داد. تروی بیکر گفت:
مت بیکر جزو اولین شخصیت‌های اصلی بود که من با آن رو به رو شده بودم و به عنوان یک صداپیشه و گیمر همیشه دوست داشتم که به آن زمان برگردم.
در مراسم E3 2011 گیرباکس و یوبی‌سافت بازی Brothers in Arms: Furious 4 را معرفی کردند. این بازی دارای بخش Co-op و یادآور فیلم Inglourious Basterds (ساخته‌ی کوئنتین تارانتینو و با نقش آفرینی برد پیت) بود که وقایع داستانی آن در جنگ جهانی دوم رخ می‌داد. در این بازی بازیکنان با یکدیگر همکاری می‌‌کردند تا بتوانند هیتلر را نابود کنند. بعد‌ها عرضه بازی با تاخیر مواجه شد و گیرباکس آن را یک آی‌پی جدید توصیف کرد، نه یک دنباله برای بازی Brothers in Arms. تا به امروز هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای این بازی اعلام نشده است. در سال ۲۰۱۳، رندی پیچفورد، مدیر عامل گیرباکس گفت که روزی این استودیو دوباره به سری بازی‌های Brothers in Arms بازخواهند گشت. پیچفورد در آن زمان گفته بود:
ما Brothers in Arms را دوست داریم. تعهد می‌دهم که یک بازی Brothers in Arms جدید ساخته خواهد شد. دوباره می‌گویم، ما هنوز چیزی را معرفی نکرده‌ایم، اما من از اتفاقات آینده هیجان‌زده هستم. ما این مسائل را بنا به دلایلی معرفی می‌کنیم. آخرین نسخه‌ی عرضه‌ شده‌ی این سری بازی، Brothers in Arms: Hell's Highway نام داشت که در سال ۲۰۰۸ منتشر شد.
اشاره به آینده‌ی سری بازی Brothers in Arms تنها خبر امروز گیرباکس نبود. آن‌ها از تاریخ انتشار قسمت دوم بازی سریالی Tales from the Borderlands و آخرین بسته‌ی الحاقی Borderlands: The Pre-Sequel رونمایی کردند. منبع: gamespot


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده