// سه شنبه, ۲۵ مهر ۹۶ ساعت ۱۲:۰۱

مایکروسافت آپدیت پاییز داشبورد ایکس‌باکس وان را در دسترس تمامی کاربران قرار داد.

از مدتی پیش آپدیت پاییزه کنسول ایکس‌ باکس وان در دسترس عده‌ای از کاربران این کنسول قرار گرفته بود و حال، مایکروسافت این به‌روزرسانی بزرگ را از امروز در دسترس تمامی کاربران قرار داد.

طبق اخبار کنسول‌های بازی، به‌روزرسانی پاییزه کنسول ایکس‌باکس وان روی تغییرات ظاهری و صفحه Home کنسول متمرکز شده و اگر از کاربران این کنسول باشید، می‌دانید که پیدا کردن موارد مشخص در داشبور ایکس‌باکس وان کمی سخت است و حال با معرفی بلوک‌ها، این کار به یکی از ساده‌ترین کارهای در داشبورد ایکس‌باکس وان تبدیل شده است.

همچنین پس از این آپدیت در بالای صفحه Home خود می‌توانید مواردی نظیر فعالیت‌های دوستان، لیدربورد، پیام‌های گروهی و مواردی دیگر را مشاهده کرده و به راحتی بین آن‌ها سوییچ کنید. از دیگر محتویات اضافه شده به داشبورد کنسول ایکس‌باکس وان می‌توان به پوسته‌های جدید اشاره کرد که کاربران از بخش تنظیمات می‌توانند پوسته‌های تاریک، روشن یا پوسته‌هایی با کنتراست بالا را برای داشبورد خود انتخاب کنند.

همچنین پس از آپدیت پاییزه ایکس‌باکس وان، شاهد صفحه‌ای هستیم که در جریان نحوه انتقال دیتاهای بازی شما از ایکس‌باکس وان به ایکس‌باکس وان ایکس توضیح داده شده است. اگر با روشن کردن کنسول خود، دانلود آپدیت ذکر شده به صورت خودکار شروع نشد، به صفحه تنظیمات و بخش آپدیت کنسول خود رفته و به صورت دستی کنسول خود را آپدیت کنید.


منبع GameSpot

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده