نویسنده: سارا مرتضوی
// سه شنبه, ۱۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۹

نسخه دیلاکس بازی Inversus برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر شد

کمپانی مستقل Hypersec به‌تازگی با انتشار تریلری از نسخه دیلاکس بازی Inversus برای کنسول نینتندو سوییچ  و پی‌سی رونمایی کرده است.

بازی ساده ولی اعتیادآور Inversus محصول کمپانی مستقل Hypersec، سال گذشته برای کامپیوتر عرضه شده بود. حالا آن‌طور که در آخرین اخبار بازی به گوش می‌رسد، این کمپانی به‌تازگی نسخه دیلاکس این بازی را برای کنسول نینتندو سوییچ و نیز کامپیوتر عرضه کرده است. این در حالی است که همین نسخه از بازی به زودی برای ایکس‌باکس وان و در ماه نوامبر (آبان ماه) سال جاری برای PS4 نیز منتشر خواهد شد.

بازی Inversus یک بازی امتیازی ساده است. در این بازی، دو بازیکن هدایت دو مربع کوچک را بر عهده می‌گیرند و باید سعی کنند در نقشه‌های مختلفی که بازی در اختیارشان قرار می‌دهد، به سمت یکدیگر شلیک کنند. این بازی هم به صورت آفلاین و هم به صورت آنلاین و رقابت با سایر بازیکنان در دسترس است.  

نسخه دیلاکس این بازی علاوه بر موارد گفته شده، امکانات بیش‌تری را نیز در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد. از جمله تغییرات این نسخه از بازی می‌توان به کیفیت بصری بالاتر، اضافه شدن ۱۲ نقشه برعکس، چهار نقشه امتیازی و تیرهای جدیدی که به بازیکنان امکان شلیک تیرهای دندانه‌دار را می‌دهد و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد.

شاید بد نباشد که اشاره کنیم امکان قابل حمل بودن کنسول نینتندو سوییچ، فرصتی فوق‌العاده برای تجربه این بازی را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد. بازیکنان می‌توانند با توجه به چند نفره بودن این بازی، کنسول خود را میان جمع دوستان برده و از تجربه گروهی این بازی لذت ببرند.

نسخه دیلاکس بازی Inversus هم‌اینک برای کنسول نینتندو سوییچ و نیز کامپیوتر در دسترس است. نسخه ایکس‌باکس وان این بازی در تاریخ 4 اکتبر (12 مهرماه) و نسخه پلی‌استیشن 4 آن، در ماه نوامبر (آبان ماه) سال جاری منتشر خواهد شد.

شما می‌توانید تریلر لانچ این بازی روی کنسول نینتندو سوییچ را در وب‌سایت زومجی تماشا کنید.

برای دانلود ویدیو به آپارات مراجعه کنید


منبع Dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده