نویسنده: علی نوروزی
// یکشنبه, ۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۰

بازی Fall of Light از طریق استیم برای پی سی و مک منتشر شد

کمپانی وان‌سی و استودیو رون‌هدز بازی اکشن و نقش‌آفرینی Fall of Light را از طریق شبکه‌ی استیم برای پی‌سی و مک منتشر ساختند.

طبق جدیدترین اخبار بازی، کمپانی وان‌سی (1C) و استودیو رون‌هدز (RuneHeads) بازی اکشن و نقش‌ آفرینی Fall of Light را از طریق شبکه‌ استیم برای پی‌سی و مک منتشر کردند. تریلر هنگام عرضه‌ی بازی نیز با تمرکز بر ارائه‌ی جزئیات بیشتر و نمایش گوشه‌ای از گیم‌پلی بازی انتشار یافته که در انتهای خبر قابل مشاهده است.

در بازی Fall of Light بازیکنان در نقش یک جنگجوی منزوی با نام نیکس قرار می‌گیرند که باید به منظور بردن دخترش به آخرین مکانی که انتظار می‌رود در آن روشنایی همچنان وجود دارد، به مبارزه در سیاه‌چاله‌های تاریک و خطرناک بپردازد.

بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط کمپانی وان‌سی، برای خلق بازی Fall of Light از بازی‌هایی نظیر Dark Souls و ICO الهام گرفته شده است. در این بازی کاربران برای کاوش محیط‌ها و کشف داستان‌های آن پاداش خواهند گرفت و با تخصصی کردن سبک مبارزات نیکس وظیفه‌ی محافظت از دختر او یعنی ایتر (Aether) را بر عهده خواهند گرفت.  

در حال حاضر بازی Fall of Light از طریق شبکه‌ی استیم برای کاربران پی‌سی و مک در دسترس است. این بازی در حالت عادی با قیمت ۱۴.۹۹ دلار به فروش می‌رسد ولی علاقه‌مندان می‌توانند این اثر را تا ۱۳ مهرماه (۵ اکتبر) با ۱۰ درصد تخفیف به قیمت ۱۳.۴۹ دلار تهیه کنند.

تریلر هنگام عرضه‌ی بازی را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید و نظرات خود را با وب‌سایت زومجی در میان بگذارید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بازی Fall of Light نیز می‌توانید به صفحه‌ی استیم یا صفحه‌ی اختصاصی آن مراجعه کنید.

برای دانلود از وب‌سایت آپارات اقدام کنید


منبع Dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده