نویسنده: سعید نیکبخت
// سه شنبه, ۵ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۲۳:۲۰

سرانجام تاریخ انتشار ماموریت‌های سرقت بازی GTA Online مشخص شد

سرانجام پس از شایعات فراوانی که در رابطه با تاریخ انتشار ماموریت‌های سرقت بازی GTA Online منتشر شد، شرکت راک‌استار پا پیش نهاد و تاریخ انتشار دقیق آن‌ها را برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی اعلام کرد. با زومجی و جزئیات خبر همراه باشید.
نسخه‌ی کنسولی ماموریت‌های سرقت بازی GTA Online در تاریخ ۱۰ مارس (نوزدهم اسفند) و نسخه‌ی رایانه‌های شخصی در تاریخ ۱۴ آپریل (بیست و پنجم فروردین) منتشر خواهد شد. مثل همیشه، دارندگان این پلتفرم باید کمی بیشتر از کاربران نسخه‌ی کنسولی صبر کنند. راک‌استار در بیاینه رسمی خود در زمان اعلام تاریخ انتشار ماموریت‌های سرقت بازی GTA Online گفت:
می‌دانیم زمان زیادی است که صبر کردید و به همین دلیل نهایت سپاس را از شما داریم. ماموریت‌های سرقت گیم‌پلی چهار نفره Co-op جدیدی را به GTA Online اضافه می‌کند که بازیکنان در آن می‌توانند به گوشه و کنار لوس‌سانتوس دست‌برد بزنند. طی هفته‌های آتی، اطلاعات بیشتری را در رابطه با این ماموریت‌ها و خصوصیات جدیدی که همراه آن منتشر خواهد شد را در اختیار شما قرار می‌دهیم.
برای اطلاعات بیشتر از جزئیات این ماموریت‌ها، می‌توانید اولین نگاه به ماموریت‌های سرقت بازی GTA Online را از زومجی مطالعه کنید. در ادامه می‌توانید تصاویر جدید منتشر شده از این ماموریت‌ها را هم مشاهده و خود را آماده‌ی دزدی‌های نفس‌گیر در سراسر لوس‌سانتوس کنید:منبع: VG247


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده