// چهار شنبه, ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۹

کمپین کیک استارتر بازی Dark Devotion‌ آغاز شد

استودیو Hibernian Workshop به تازگی کمپینی برای کسب بودجه ساخت بازی نقش‌آفرینی ترسناک خود با نام Dark Devotion در سایت کیک استارتر آغاز کرده است.

بازی Dark Devotion یک بازی ترسناک در سبک نقش‌آفرینی و Roguelike است و کمپانی Hibernian Workshop وظیفه ساخت و توسعه آن را بر عهده داشته. حالا طبق آخرین اخبار بازی به تازگی این کمپانی کمپینی با هدف کسب بودجه ۲۴ هزار دلاری برای ساخت بازی خود را در وب‌سایت کیک استارتر آغاز کرده است.

در بازی Dark Devotion شما نقش زنی بی نام و نشان را بر عهده خواهید داشت که ناگهان خود را در معبدی تاریک و ترسناک اسیر می‌یابد. در این بازی علاوه بر تلاش برای پیدا کردن راه خروج از این معبد شوم، شما باید با دشمنان زیادی، از جمله خود معبد، که قصد دارند مانع ادامه سفر شما شوند، مبارزه کنید.

Dark Devotion

با پیش‌روی در این معبد تیره و تاریک و پیدا کردن مکان‌های مخفی بازی، کم‌کم اسرار این مکان مخوف نیز برای شما آشکار خواهد شد و در جریان این سفر با گذشته و تاریخچه این معبد بیش تر آشنا می‌شوید. هرچند پی بردن به این اسرار به همین سادگی‌ها نیست، چرا که نگهبانان این معبد به شدت از اسرار نهفته در آن محافظت خواهند کرد.

این معبد از چندین دنیای مختلف تشکیل شده است. هرکدام از این دنیاها سه الی چهار مسیر مختلف را شامل می‌شوند که هرکدام نیز تم و محیط منحصر به فرد خود را دارند. اگرچه این مسیرها با یکدیگر تلاقی خواهند داشت، اما هربار با شروع مجدد بازی، از یکی از این مسیرها سر در می‌آورید. هرچند باید این نکته را نیز بدانید که با انتخاب هر کدام از این مسیرها، در همان مسیر ماندگار خواهید شد، چرا که پس از ورود شما به آن مسیر درهای معبد پشت سرتان بسته خواهند شد.

در بازی Dark Devotion المان‌های سبک نقش‌آفرینی حضور بسیار پررنگی دارند. در این بازی با انواع و اقسام سلاح‌ها و زره‌ها سر و کار خواهید داشت. پس از شکست دشمنان، بازی آیتمی به نام Faith را در اختیارتان قرار می‌دهد که برای عبور از مکان‌های مخفی بازی آیتمی ضروری به حساب می‌آید. علاوه بر آن با استفاده از این آیتم می‌توانید صندوقچه‌های مخصوصی را باز کرده و از این طریق سلاح‌ها و تجهیزات خود را ارتقا بخشید.

اگرچه از زمان ساخت و توسعه بازی Dark Devotion‌ برای کامپیوتر چیزی حدود دو سال و نیم می‌گذرد، اما کماکان تاریخ عرضه مشخصی برای این بازی اعلام نشده است. شما می‌توانید تریلر این بازی مهیج و ترسناک را در وب‌سایت زومجی تماشا کنید.

برای دانلود ویدیو به سایت آپارات مراجعه کنید


منبع Dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده