نویسنده: مهرداد داودی
// شنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۸

دیوید بکهام به عنوان سفیر بازی PES 2018 معرفی شد

کمپانی کونامی در ادامه‌ی تلاشش برای بازگرداندن سری PES به روزهای اوج، قراردادی بلندمدت با اسطوره‌ی انگلیسی یعنی دیوید بکهام امضا کرد.

کونامی پس از امضای قرارداد اختصاصی با تیم فولام انگلیس و اعلام حضور یوسین بولت افسانه‌ای در بازی PES 2018 نوید بازگشت این سری محبوب به روزهای خوبش را می‌داد. حال این کمپانی ژاپنی در ادامه‌ی این روند، قرارداد بلندمدتی را با اسطوره‌ی فوتبال انگلیس یعنی دیوید بکهام امضا کرده است. طبق این قرارداد دیوید بکهام در کنار دیگو مارادونا یکی از سفیران بخش اسطوره‌های بازی PES به شمار می‌رود.

این اسطوره‌ی انگلیسی نیز مانند دیگو مارادونا و یوسین بولت در بخش My Club و از طریق کارت‌های ویژه این بخش با نام Golden Ball‌ در دسترس کاربران خواهد بود. کونامی چندین کارت از دوران حرفه‌ای بکهام در نظر گرفته است که هر کدام مربوط به دوران خاصی از زندگی حرفه‌ای او هستند. هر کدام از این کارت‌ها در رقابت‌های مختلف بخش My Club کاربرد دارند.

طبق اعلام کونامی پنج کارت برای دیوید بکهام در نظر گرفته شده است. این کارت‌ها مربوط به دوران بازی او در باشگاه منچستریونایتد انگلیس، رئال مادرید اسپانیا، ال‌ای گلکسی آمریکا، آ.ث میلان ایتالیا و تیم ملی انگلستان خواهند بود، کونامی هیچ اشاره‌ای به دوران حضور او در باشگاه پاریس ساینت ژرمن فرانسه نکرده است.

ویدیوی زیر نیز نشان می‌دهد که کونامی به زیبایی توانسته امضای دیوید بکهام یعنی ضربه‌های آزاد او را بازسازی کند، البته آن‌ها در شبیه‌سازی چهره‌ی بکهام هم خوب کار کرده‌اند:

 

برای دریافت ویدیو از طریق آپارات اقدام کنید

دیوید بکهام نیز در رابطه با این قرارداد گفت:

قرار گرفتن در لیست اسطوره‌هایی که به عنوان سفیر بازی PES برای کونامی فعالیت می‌کنند افتخار بزرگی است. به آینده که نگاه می‌کنم، آینده‌ی حرفه‌ای خودم را به عنوان نماینده‌ی یک بازی فوق‌العاده می‌بینم، همچنین خودم را در حال کار کردن با یک تیم فوق‌العاده می‌بینم که درست به اندازه‌ی من فوتبال را دوست دارند.

پیش از این نیز کونامی به صورت رسمی مشخصات سیستم مورد نیاز این بازی را منتشر کرد. بازی Pro Evolution Soccer 2018  در تاریخ ۱۴ ستامبر (۲۳ شهریور) برای پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 3، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس 360 و پی‌سی منتشر خواهد شد.


منبع eurogamer
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده