نویسنده: علیرضا قاسمی
// جمعه, ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۲

نام بازی H1Z1: Just Survive تغییر کرد

کمپانی دی‌بریک اقدام به حذف واژه‌ی H1Z1 از نام بازی H1Z1: Just Survive کرده است. همچنین جزئیات آپدیت جدید این بازی مشخص شده است. 

در جدیدترین اخبار بازی، نام بازی آنلاین چندنفره‌ی گسترده‌ی H1Z1: Just Survive تغییر کرده است و همچنین محتوای جدیدی به عنوان بخشی از یک آپدیت بزرگ، به این بازی اضافه شده است. از این پس، این بازی Just Survive نام خواهد داشت و کمپانی بازی‌سازی دی‌بریک اعلام کرده که می‌خواهد این عنوان را از دنیای بازی H1Z1 جدا کند. 

این آپدیت، که مدتی است منتشر شده، نقشه‌ای جدید به نام Badwater Canyon به بازی اضافه می‌کند که با سبک‌های مختلفی طراحی شده است. از ویژگی‌های این مپ، می‌توان به توزیع هدفمند غارت، عمق استراتژیک و فرصت‌های اکتشافی اشاره کرد. لازم به ذکر است که مپ Badwater Canyon جایگزین نقشه‌ی اصلی بازی خواهد شد.

کمپانی دی‌بریک می‌گوید که این مپ بر روی ویژگی جدیدی به نام Strongholds (قلعه‌ها) که در این آپدیت جدید اضافه شده، تمرکز خواهد داشت. این قلعه‌ها نوعی بیس است که بازیکنان می‌توانند در آن ساختمان‌های قوی ساخته و از آن‌ها با مجموعه‌ای از پدافندها و تله‌ها در مقابل حملات محافظت کنند. این قلعه‌ها همچنین، قابل شخصی‌سازی هستند تا برای شما احساس خانه را تداعی کند.

طبق گفته‌ی توسعه‌دهنده‌ی این بازی، علاوه بر این، مبارزات و سلاح‌ها کاملا دوباره‌سازی شده اند. 

تمام اسلحه‌ها دوباره طراحی شده‌اند و سعی شده است تا هر یک از آن‌ها حس منحصر به فردی به کاربر منتقل کنند.

سرانجام، آپدیت جدید Just Survive، پول رایج جدیدی به نام Golden Eagle Coins به بازی اضافه می‌کند که می‌توان با ‌آن‌ها، اقلام ارزشمندی که در جهان بازی یافت می‌شود را خرید. در حال حاضر می‌توانید با پرداخت این سکه‌ها، مقر قلعه‌ها را بخرید. دی‌بریک اعلام کرده است که در آینده کاربرد استفاده از این سکه‌ها گسترش خواهد یافت. این آپدیت، تغییرات بیشتری هم به همراه دارد که می‌توانید لیست کامل آن‌را در این‌ جا مشاهده کنید. 


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده