// جمعه, ۱ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۰۰

امکان حضور شخصیت اِسپان در بازی Mortal Kombat X

تاد مَک‌فارلِن، خالق شخصیت پرطرفدار اِسپان (Spawn) در آخرین مصاحبه‌ی خود اعلام کرد استودیوی نِدِر‌ریِلم با قرارداد همکاری‌ای که میان آن‌ها و کمپانی برادران وارنر وجود دارد، می‌تواند شخصیت اِسپان را به عنوان یکی از شخصیت‌های قابل‌بازی به Mortal Kombat X اضافه کند. با زومجی همراه باشید.
براساس این قرارداد همکاری، اگر نِدِر‌ریِلم مایل به انجام این کار باشد، می‌تواند طی مدت‌زمان مشخصی شخصیت اِسپان را به Mortal Kombat X اضافه کند. مَک‌فارلِن در این رابطه گفت:
اگر برادران وارنر علاقه‌مند باشند، می‌توانند از اِسپان در چندبازی خود استفاده کنند. باری دیگر تاکید می‌کنم این مسئله بستگی به تصمیم آن‌ها دارد. من برای آن‌ها مدت‌زمان مشخصی را برای انجام این کار تعیین کردم، بنابراین تصمیم‌گیری را به خودشان واگذار می‌کنم. درنهایت، آن‌ها (سازندگان) با من تماس می‌گیرند و تقاضای اضافه‌کردن اسپان به بازی Mortal Kombat X را می‌کنند. درست است که من قبلا اجازه‌ی انجام این کار را به آن‌ها دادم، اما سازندگان بازهم من را از تصمیم خود باخبر خواهند کرد. در حال‌حاضر نمی‌دانم آیا آن‌ها از اِسپان در بازی خود استفاده می‌کنند یا خیر.
نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا مشتاق بازی‌کردن با شخصیت اِسپان در بازی Mortal Kombat X هستید؟ Mortal Kombat X (2) طی روزهای اخیر شایعه‌ی دیگری مبنی بر حضور شخصیت غارتگر در بازی Mortal Kombat X منتشر شد. براساس شایعاتی که از طریق منبعی نزدیک به وبسایت ویدیوگیمرمخابره شده، بسته‌ی الحاقی بازی Mortal Kombat X که در ماه ژوئن منتشر خواهد شد، شخصیت دیلون از سری فیلم‌های پرداتور را به عنوان یکی از شخصیت‌های قابل‌بازی به Mortal Kombat X افزوده می‌کند. این شایعات همچنین خبر می‌دهند کارل وِدِرز، بازیگر نقش دیلون در فیلم Predator اجازه‌ی استفاده از حرکات خود به استودیو نِدِر‌ریِلم را در بازی Mortal Kombat X داده است.Mortal Kombat X که نسخه‌ی جدید از سری بازی‌های Mortal Kombat است، تفاوت‌های زیادی را نسبت به گذشته پیدا کرده است. به عنوان مثال برای هر شخصیت سه شیوه‌ی مختلف برای مبارزه در نظر گرفته شده و با انتخاب هرکدام حرکات و استراتژی‌های مبارزان برای حمله به دشمنان تغییر پیدا خواهد کرد. اگر دوست دارید اطلاعات بیشتری را از این بازی بدست‌ آورید، می‌توانید پیش‌نمایش Mortal Kombat X را در زومجی مطالعه کنید. همچنین برای آشنایی بیشتر با نسخه‌ی های ویژه و محدود بازی، حتما به این مقاله هم سر بزنید. Mortal Kombat X در تاریخ ۱۴ آپریل ۲۰۱۵ (بیست و پنج فروردین ۱۳۹۴) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 3، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس 360، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. منبع: VG247


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده