// سه شنبه, ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۹

واکنش منتقدان به انیمیشن The Emoji Movie

The Emoji Movie انیمیشن جدی شرکت سونی است که با نظرات بسیار منفی منتقدان مواجه شده و امتیاز متای آن ۱۰ است!

The Emoji Movie انیمیشن جدید شرکت سونی است که تنها چند روز از اکران آن می‌گذرد. اما در این مدت کوتاه این انیمیشن چنان نقدهای منفی‌ای دریافت کرده که بسیار کم‌سابقه بوده است. اوضاع به‌گونه‌ای است که میانگین امتیازات این انیمشین در سایت متاکریتیک، ۱۰ از ۱۰۰ است و حتی یک نقد مثبت هم برای این انیمیشن ثبت نشده است!

The Emoji Movie به کارگردانی آنتونی لئوندیس و با صداپیشگی افرادی چون آنا فاریس، کریستینا آگویلرا، اریک سیگل، جیمز کوردن و ... در ژانر ماجرایی، علمی‌-تخیلی،‌ کمدی و خانوادگی قرار می‌گیرد. در ادامه با داستان این انیمیشن آشنا می‌شویم:

The Emoji Movie دنیای مخفی نادیده‌ی درون گوشی‌های هوشمند ما را آشکار می‌کند. تکسوپولیس، شهر شلوغی درون یک اپلیکیشن پیام‌رسان است که همه‌ی ایموجی‌های محبوب ما در آن زندگی می‌کنند و منتظرند توسط کاربر تلفن استفاده شوند. در این دنیا، هر ایموجی تنها یک شکلک احساسی دارد – به غیر از جین، ایموجی سرزنده‌ای که بدون فیلتر متولد شده و مملو است از احساسات مختلف. جین تصمیم می‌گیرد که تبدیل به یک ایموجی نرمال شود و برای این کار از دوست صمیمی‌ ماهرش، های‌فایو و ایموجی کدشکن بدنام یعنی جیلبریک کمک می‌گیرد. آنان همراه یکدیگر یک ماجراجویی اپلیکیشنی حماسی را شروع می‌کنند تا کدی که جین را اصلاح می‌کند، پیدا کنند. اما هنگامی که خطر بزرگتری تلفن را تهدید می‌کند، سرنوشت همه‌ی ایموجی‌ها در دستان این سه دوست قرار می‌گیرد. آنها باید جهانشان را قبل از حذف شدن نجات دهند.

The Emoji Movie

حالا به سراغ نظرات منتقدان درباره‌ی انیمیشن ایموجی‌ها می‌رویم:

جیمز براردینلی | ریل ویوز

۵۰ از ۱۰۰

The Emoji Movie حتی اندکی قادر نیست توجه یک فرد بزرگسال را جذب یا حفظ کند. یک فیلم خواب‌آور.

اوئن گلیبرمن | ورایتی

۴۰ از ۱۰۰

ایده‌های بدتری هم از این انیمیشن وجود داشته‌اند، اما در این مورد اجرا آنقدر خوب نیست که بتواند ذات شاد و غافلگیرکننده‌ی ایموجی‌ها را نشان دهد.

راجر مور | مووی نیشن

۲۵ از ۱۰۰

مجموعه‌ای از فیلمنامه‌نویسان نتوانستند در افسانه‌ی غیرقابل پیش‌بینی ایموجی بی‌احساسی که به دنبال برنامه‌نویسی مجدد خود است، حتی یک شوخی بامزه دربیاورند. حتی یکی.

چارلز برامسکو | گاردین

۲۰ از ۱۰۰

The Emoji Movie کار یک شیطان موذیست، فیلمی که به نظر می‌رسد توسط یک مدیر تبلیغات بی‌خلاقیت ساخته شده است.

پیتر سابژینسکی | سایت راجر ایبرت

۱۲ از ۱۰۰

کاری کاملاً عاری از ظرافت، سبک، هوش یا ارزش‌های اساسی سرگرمی که باعث می‌شوند در مقایسه با این فیلم، انیمیشنی که بر اساس انگری بردز ساخته شده، یک اثر هنری خالص باشد.

The Emoji Movie

بیلج ابیری | ویلج وویس

۱۰ از ۱۰۰

این فیلم به وضوح بد و خسته‌کننده است.

آلیسا ویلکینسون | واکس

۱۰ از ۱۰۰

The Emoji Movie اتلاف وقت، منابع و صداهای تعدادی کمدین است، به‌علاوه‌ی فرضیه‌ای که به سختی می‌توان نقطه‌ی مثبتی در آن پیدا کرد. این محصول بیش از آنکه یک فیلم باشد، یک توهین است.

مت سینگر | اسکرین کراش

۱۰ از ۱۰۰

کلمات زیادی وجود دارند که می‌توانند The Emoji Movie را توصیف کنند. اینها چندتا از آن کلمات هستند: بی‌مزه، بیش از حد شیرین، مهمل، دردناک و البته بسیار ضعیف.

جانی اولکسینسکی | نیویورک پست

۰ از ۱۰۰

لطفاً چشم‌های من را به تنظیمات کارخانه برگردانید. چرا که آن‌ها The Emoji Movie را دیده‌اند، تمرینی جدید برای برندسازی بی‌روح با هدف جلب خردسالان.

آلونسو دورالد | رپ

۰ از ۱۰۰

این فیلم یک فاجعه‌ی مخرب روح است، زیرا فاقد هر گونه شوخ‌طبعی، هوشمندی،‌ ایده، سبک بصری، اجراهای تحسین‌برانگیز، دیدگاه خاص یا هر ویژگی تمایزبخش دیگری است که آن را به چیزی جز اتلاف وقت کامل تبدیل می‌کند. بهتر است به انیماتورهای سخت‌کوشی که این فاجعه را محقق کردند، اشاره نکنیم.

The Emoji Movie

شما دوستان زومجی درباره‌ی این فیلم چه فکر می‌کنید؟ خوشحال می‌شویم نظراتتان را با ما در میان بگذارید.

 


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده