نویسنده: علیرضا قاسمی
// جمعه, ۳۰ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۵

نقشه Prise de Tahure برای بازی Battlefield 1 منتشر شد

نقشه جدیدی برای بازی Battlefield 1 با نام Prise de Tahure منتشر شده است. همچنین به مدت محدودی، تمامی کاربران بازی به تمام نقشه‌ها دسترسی دارند.

در حال حاضر یک نقشه جدید برای Battlefield 1 منتشر شده است، اما ممکن است برای تجربه‌ی آن، مجبور به پرداخت مبلغی شوید. نقشه Prise de Tahure، منحصراً برای کاربرانی که پریمیوم پس داشته یا بسته‌ی الحاقی They Shall Not Pass را خریداری کرده‌اند، در دسترس خواهد بود. دیگر روش بازی کردن این نقشه، پیوستن به گروه دوستی است که پریمیوم پس داشته باشد؛ به این ویژگی سرویس پریمیوم فرند گفته می‌شود. 

همچنین، در حال حاضر (۲۹ تیر تا ۵ مرداد)، اولید رویداد پریمیوم آزمایشی بازی Battlefield 1 فعال است. این رویداد، برای تمام کاربرانی که تنها نسخه‌ی پایه‌ی بتلفیلد ۱ را در اختیار دارند، امکان تجربه‌ی تمام نقشه‌های پریمیوم بازی را بدون هزینه‌ی اضافی، فراهم می‌کند که شامل ۶ نقشه از بسته‌ی الحاقی They Shall Not Pass، حالت فرانت‌لاین، و موارد دیگر است. شما همچنین می‌توانید نقشه Prise de Tahure را تجربه کنید. البته در صورتی که شما پریمیوم پس یا They Shall Not Pass را خریداری نکرده باشید، از بازی در نقشه‌های الحاقی، هیچ XP دریافت نخواهید کرد. 

نقشه Prise de Tahure از روی منطقه‌ی شانقشهانی-آردن فرانسه ساخته شده و شما می‌توانید به عنوان یک فرانسوی یا یک آلمانی، به رقابت بپردازید. تمام حالت‌های بازی (به جز Operation)، به همراه تمامی اسلحه‌ها و وسائل نقلیه در این نقشه قابل بازی هستند.


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده