نویسنده: افشین پیروزی
// چهار شنبه, ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۲

نسخه جدید بازی IGI در دست ساخت است

اخیرا اعلام شده که نسخه جدیدی از سری محبوب IGI با نام IGI - We're Going In در دست ساخت است.

IGI یکی از خاطره‌انگیزترین بازی‌های سبک شوتر است که نسخه اول آن با نام Project IGI: I'm Going In در سال ۲۰۰۰ عرضه شد و پس از آن دنباله‌ای هم با نام IGI 2: Covert Strike برای این بازی منتشر شد. حال در جدید‌ترین اخبار بازی و طبق اعلام سایت نروژی پرس‌فایر، نسخه جدیدی از این بازی در دست ساخت است.

مطلبی که این سایت منتشر کرده به زبان نروژی بوده و سایت پی‌سی گیمر با استفاده از گوگل آن را ترجمه کرده است که البته برخی قسمت‌های مقاله، نامفهوم است. با این حال مشخص شده که این بازی توسط استودیو آرت‌پلنت ساخته می‌شود که آن را سازندگان نسخه اصلی بازی IGI تشکیل می‌دهند. همچنین جک ولف، رییس استودیو آرت‌پلنت، ساخت نسخه جدید بازی IGI را رسما تایید کرد و در این مورد گفت:

فعلا نمی‌توانیم اطلاعات زیادی در این مورد ارائه دهیم اما نام بازی IGI - We're Going In خواهد بود و همچنین بازی آزادی‌عمل زیادی به گیمر در انجام ماموریت‌ها خواهد داد.

همچنین استودیو آرت‌پلنت پیش از این و در پاسخ به یکی از کاربران در توییتر، اعلام کرده بود که ممکن است دیوید جونز، شخصیت اصلی دو نسخه پیشین بازی، در قسمت سوم نیز حضور داشته باشد.

نظرات خود را در مورد ساخته شدن IGI جدید با زومجی در میان بگذارید.


منبع PCGamer
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده