// سه شنبه, ۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۱

پروژه جدید سازندگان بازی I am Setsuna با نام Lost Sphear معرفی شد

استودیو Tokyo RPG Factory، سازنده بازی I am Setsuna، با انتشار تریلری بازی جدید خود را با نام Lost Sphear معرفی کرد.

چندی پیش، کمپانی اسکوئر انیکس (Square Enix) با انتشار عکس پس‌زمینه‌ای در وب‌سایت خود، خبر از پروژه‌ای جدید داد. حال امروز در جدیدترین اخبار بازی، استودیو توکیو آر پی جی فکتوری (Tokyo RPG Factory)، سازنده بازی I am Setsuna، به طور رسمی بازی جدید خود را با نام Lost Sphear و در سبک JRPG (نقش‌آفرینی ژاپنی) معرفی کرد.

بازی یاد‌ شده قرار است در اوایل سال ۲۰۱۸ میلادی با قیمت ۴۹.۹۹ دلار برای پلی‌استیشن 4، رایانه‌های شخصی ویندوزی و نینتندو سوییچ منتشر شود.

ناشر این بازی توضیحاتی از بازی جدید خود منتشر کرده که در ادامه می‌توانید مشاهده کنید:

خط داستانی بازی Lost Sphear از جایی شروع می‌شود که پسر جوانی با نام کاتانا پس از بیدار شدن از یک رویا، شهرش را در حال ناپدید شدن می‌یابد. کاتانا برای اینکه بتواند دنیایش را از محو شدن نجات دهد به کمک همراهانش و با استفاده از قدرت بازسازی خاطرات، سفر خود را آغاز می‌کند تا بتواند دنیایش را دوباره بسازد.

بازی Lost Sphear پس از انتشارش به صورت دیجیتالی در پلی‌استیشن استور، eShop و استیم در دسترس قرار می‌گیرد. همچنین ناشر این بازی اعلام کرده که نسخه فیزیکی آن را برای پلی‌استیشن 4 و سوییچ عرضه خواهد کرد که کاربران می‌توانند با پیش‌خرید کردن آن، از دو موسیقی متن این بازی که به دست توموکی میوشی تنظیم شده است، بهره‌مند شوند. گفتنی است که نسخه‌ فیزیکی این بازی به طور انحصاری در فروشگاه دیجیتالی Square Enix به فروش می‌رسد.

استودیو توکیو آر‌پی‌جی فکتوری کار خود را از سال ۲۰۱۶ آغاز کرد و بازی I am Setsuna را برای پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن ویتا و رایانه‌های شخصی ویندوزی و سوییچ عرضه کرد.

در ادامه می‌توانید تریلر معرفی بازی Lost Sphear را به همراه تعدادی عکس مشاهده کنید و نظرات خود را با زومجی در میان بگذارید.

| |

lost sphear


منبع DualShockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده