نویسنده: کیان کاظمی
// چهار شنبه, ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۶

بازی Planet Nomads برای رایانه های شخصی منتشر شد

بازی Planet Nomads که یک بازی جهان‌باز علمی تخیلی با محوریت بقا است، امروز برای رایانه‌های شخصی از طریق استیم منتشر شد.

استودیو Craneballs Studios در جدیدترین اخبار بازی اثر جهان‌باز و علمی تخیلی خود را که با محوریت بقا ساخته شده و Planet Nomads نام دارد، از طریق قابلیت Early Access برای استیم منتشر کرد. به مناسب عرضه بازی، یک تریلر جدید هم به نمایش درآمد.

بازی Planet Nomads یک بازی تکنفره است که بازیکنان را در مقابل طبیعت بی رحم سیارات بیگانه و کشف نشده قرار می‌دهد که بایستی در آن‌ها به جمع آوری منابع، کاوش و ساخت و ساز برای بقا بپردازند.

در ادامه مرور کوتاهی بر ویژگی‌های مختلف بازی Planet Nomads خواهیم داشت:

بازی Planet Nomads یک بازی جهان‌باز علمی تخیلی با محوریت بقا در سیارات بیگانه از طریق ساخت و ساز به روش لگو است. شما یک دانشمند فضانورد تنها هستید که در یک سیاره فریبنده عجیب سقوط می‌کنید که تاکنون هیچ انسانی پا به آن نگذاشته است. از هوش خود استفاده کنید و اولین نیازهای خود برای بقا را که شامل آب، غذا و منابع ساخت می‌شود فراهم کنید تا بهترین شروع را برای یافتن روشی جهت خروج از این شرایط آشفته پیدا کنید.

بازی Planet Nomads با ارایه ساخت و ساز ترکیبی، بقا و کاوش تجربه بازی منحصر به فردی را ارایه می‌دهد تا به شما حس یک بازمانده واقعی دست دهد.

ساخت و ساز

ساخت و ساز اساس بازی Planet Nomads است. هر چیزی که بسازید تعیین کننده شانس بقای شما بوده و شعاع اعمالی را که از پس انجام آن بر می‌آیید به همراه پتانسیل کشف منابع پیشرفته افزایش می‌دهد. می‌توانید از ده‌ها بلوک مختلف برای ساخت هر چیزی که به فکرتان می‌رسد استفاده کنید.

اکتشاف

ممکن است فضای اطراف خود را کاوش کرده باشید، اما ممکن است چند کیلومتر دورتر یا چندی هزار متر بالاتر، اوضاع متفاوت باشد. انجین Sandy سیارات قابل باوری با بیوم‌های مختلف را از یک قطب به قطب دیگر تولید می‌کند. سفری ۲۰۰ کیلومتری از قطب شمال به قطب جنوب یک ماجراجویی حماسی و مدام در حال تغییر خواهد بود. فعال کردن تکنولوژی‌های پیشرفته به شما امکان کاوش در مکان‌های خطرناک‌تری را می‌دهد که امکان نداشت قبلا در آن‌ها زنده بمانید.

بقا

زندگی عشایری پر از خطر و ماجراجویی است. اما بُعد خطر آن بیشتر است. بقا در یک سیاره که موجودات دیگر در آن ساکن هستند کار راحتی نیست، اما با برنامه ریزی صحیح، احتیاط و حس کنجکاوی کافی، شما می‌توانید. البته تا زمانیکه بتوانید از پس اتمسفر تابشی و سمی سیاره، تکه تکه شدن، یخ زدن، زنده بلعیده شدن، گشنگی و کشته شدن جان سالم به در ببرید.

بازی Planet Nomads از طریق قابلیت Early Access استیم برای رایانه‌های شخصی در دسترس است. شما می‌توانید بازی را در هفته اول انتشار با ۱۰ درصد تخفیف به قیمت ۲۶.۹۹ دلار خریداری کنید. در پایان می‌توانید تریلر جدید بازی را مشاهده کنید:

| |


منبع dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده