نویسنده: کیان کاظمی
// شنبه, ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۵

یک بازی MMO با سبک و سیاق بازی Red Dead Redemption برای پی سی معرفی شد

بازی Wild West Online یک بازی MMO با سبک و سیاق بازی Red Dead Redemption است که برای عرضه در رایانه‌های شخصی به کیک استارتر می‌رود.

احتمالا شما هم دیروز تصویری که در فضای مجازی به گردش درآمده و شایعه شده بود که اسکرین شاتی از بازی Red Dead Redemption 2 است را دیده‌اید. پس از مدتی مشخص شد که این تصویر متعلق به بازی Wild West Online است که یک بازی MMO برای رایانه‌های شخصی بوده که شبیه به بازی وسترن استودیو راکستار است و ماه آینده به کیک استارتر می‌رود.

به نظر می‌رسد با توجه به اینکه بازی Red Dead Redemption هرگز برای رایانه‌های شخصی عرضه نشد، بازی Wild West Online قصد دارد این خلا را پر کند. استفن باگج، معاون مدیر نوآوری کمپانی DJ2 که ناشر این بازی وسترن محسوب می‌شود در مصاحبه با وب سایت PC Gamer گفت:

پس ما قصد داریم جهان غرب وحشی بازی را بزرگ و باز بسازیم تا مانند بازی‌های MMO برتر، مکانی باشد که مردم بتوانند واقعا در آن زندگی کنند.

این بازی وسترن توسط یک استودیو جدید به نام 612 Games ساخته می‌شود که اعضای آن قبلا روی بازی‌هایی مانند بازی Crysis و بازی League of Legends کار کرده‌اند.

گفته می‌شود بازی Wild West Online یک بازی MMO PvP است که پا را فراتر از بخش چندنفره بازی Red Dead Redemption خواهد گذاشت. بازیکنان می‌توانند یک تخصص خاص (گردآورنده، اکتشاف‌کننده و کشاورز) را انتخاب کنند و سپس منابع دریافتی خود را در سیستم اقتصادی بازی به کار ببرند.

بازی Wild West Online

در بازی Wild West Online یک سیستم قانون هم وجود دارد که به افرادی که مرتکب به جرم می‌شوند، ستارگان تحت تعقیب مانند بازی Red Dead Redemption و سری GTA دریافت می‌کنند. هنگامی که جرم شخصی لو رفته و رسوا شود، جایزه‌ای برای سر وی در نظر گرفته می‌شود. البته برخلاف بازی‌های راکستار، بازی Wild West Online تنها نبردهای PvP داشته و هیچ NPC به سراغ شما نخواهد آمد.

کمپین کیک استارتر بازی Wild West Online طبق گفته وبسایت رسمی بازی ۲۶ می (۵ خرداد) آغاز می‌شود و مبلغ ۲۵۰ هزار دلار درخواست می‌کند. وسعت بازی در صورت جمع آوری مبلغ بیشتر افزایش خواهد یافت؛ برای مثال، با جمع شدن ۱.۷۵ میلیون دلار، استودیو 612 Games دزدی از قطار را به بازی اضافه می‌کند. در این حالت که به صورت هفتگی و در یک سرور برگزار می‌شود، یک قطار از یک سوی کل نقشه بازی به سوی دیگر رفته و یک جناح بایستی به آن حمله کنند و دیگری بایستی از قطار محافظت کنند.

بازی Wild West Online

برای دریافت اطلاعات بیشتر از بازی Wild West Online، می‌توانید مقاله کامل PC Gamer را مطالعه کنید.

در صورتی‌که همه چیز طبق نقشه پیش رود، بازی Wild West Online امسال عرضه خواهد شد. همچنین بازی Red Dead Redemption 2 هم که برای پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان تایید شده و فعلا خبری از نسخه رایانه‌های شخصی نیست، قرار است امسال عرضه شود.


منبع GameSpot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده