// چهار شنبه, ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۹

نسخه یک ترابایتی پلی استیشن 4 اسلیم در آمریکا عرضه می شود

طبق اعلام سونی، نسخه یک ترابایتی پلی‌استیشن 4‌ اسلیم «ماه جاری» در ایالات متحده عرضه خواهد شد.

سونی با انتشار یک توییت رسما تایید کرده است که نسخه یک ترابایتی پلی‌استیشن 4 اسلیم را با قیمت ۳۰۰ دلار در ایالات متحده عرضه می‌کند. قیمت اعلام شده دقیقا برابر با نسخه ۵۰۰ گیگابایتی است هرچند نسخه‌ی ۵۰۰ گیگابایتی به طور معمول با قیمتی نازل‌تر در ایالات متحده به فروش می‌رسد. هنوز مشخص نیست که نسخه یک ترابایتی به عنوان جایگزینی برای مدل ۵۰۰ گیگابایتی وارد بازار می‌شود یا سونی قصد دارد تا با خارج کردن پلی‌استیشن 4 اسلیم ۵۰۰ گیگابایتی از بازار تنها اقدام به فروش نسخه یک ترابایتی کند.

Playstation 4 slim 1 TB US

سونی در ماه سپتامبر سال گذشته میلادی نسخه یک ترابایتی پلی‌استیشن 4 اسلیم را در اروپا عرضه کرده بود. با این حال، تا امروز این کمپانی ژاپنی این مدل را در ایالات متحده در دسترس قرار نداده است. پلی‌استیشن 4‌ اسلیم نخستین بار مدت کوتاهی بعد از عرضه‌ی ایکس‌باکس وان اس وارد بازار جهانی شد.

در حالی که پلی‌استیشن 4‌ پرو با مقدار حافظه یک ترابایتی سال گذشته عرضه شد، مایکروسافت نیز قصد دارد تا با انتشار پروژه اسکورپیو در پاییز سال جاری، با قدرت به صنعت بازی‌های ویدیویی بازگردد. شما می‌توانید مقایسه‌‌ی مشخصات فنی پلی‌استیشن 4 پرو و ایکس‌باکس اسکورپیو را در سایت زومجی مشاهده کنید.


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده