نویسنده: افشین پیروزی
// جمعه, ۱۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۷

بررسی بازی Bulletstorm: Full Clip Edition از دید وبسایت‌های معتبر دنیا

Bulletstorm: Full Clip Edition، نسخه ریمستر بازی بولت‌استورم، نمره‌های نسبتا خوبی دریافت کرده است. 

بازی Bulletstorm در سال ۲۰۱۱ عرضه شد و با همکاری استودیو‌های اپیک گیمز و پیپل کن فلای ساخته شده بود. این بازی شوتر اول‌شخص با اینکه کیفیت بسیار خوبی داشت، در آن زمان آنطور که باید و شاید مورد استقبال قرار نگرفت. با این حال بولت‌استورم یک بازی شوتر سریع و هیجان‌انگیز بود که می‌توانست به بهترین شکل عطش طرفداران این نوع بازی‌ها را سیراب کند. 

در جریان رویداد The Game Awards 2016 بود که کمپانی گیرباکس سافت‌ور نسخه ریمستر این بازی را با نام Bulletstorm: Full Clip Edition معرفی کرد. این نسخه هم توسط استودیو پیپل کن فلای توسعه یافته است و در آن شاهد بهبود جلوه‌های بصری و صوتی بازی هستیم. همچنین برای اینکه تنوع خوبی به بازی داده شود، شخصیت Duke Nukem مشهور نیز به عنوان یک کاراکتر قابل بازی در این اثر حضور دارد و حتی دیالوگ‌های وی نیز کاملا جدید هستند. 

بازی Bulletstorm: Full Clip Edition امروز برای پی‌سی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 منتشر خواهد شد و در ادامه مروری بر نقد‌ها، بررسی‌ها و نمره‌های این بازی خواهیم داشت:

Bulletstorm: Full Clip Edition

  • سازنده: پیپل‌کن فلای
  • ناشر: گیرباکس سافت‌ور
  • پلتفرم: ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و پی‌سی
  • تاریخ عرضه: ۱۸ فررودین
  • سبک: شوتر اول‌شخص

Bulletstorm: Full Clip Edition

گیمینگ ترند: ۹۰ از ۱۰۰

Bulletstorm: Full Clip Edition باعث شد تا دوباره بازی‌ای را که بی‌نهایت دوست داشتم، تجربه کنم. این نسخه نه تنها من را ناامید نکرد، بلکه نشان داد که بولت‌استورم کماکان بازی‌ای با ایده‌های خاص و سرگرم‌کننده است. همچینن در این نسخه ریمستر جلوه‌های بصری بازی نیز بهبود داشته‌اند که باعث شده‌اند با یک بازی زیبا روبرو باشیم. 

گیم‌اسپات: ۸۰ از ۱۰۰

تجربه بازی Bulletstorm: Full Clip Edition قطعا ارزشمند است. سیستم اسکیل‌شات کماکان سرگرم‌کننده و جذاب است و استفاده از سلاح‌ها نیز همچنان لذت خود را حفظ کرده است. با توجه به اینکه نسخه اصلی بازی بولت‌استورم فروش کمی داشت، شاید شما هم یکی از افرادی باشید که در آن زمان تجربه آن را از دست داده‌اید. پس حال زمان آن فرا رسیده است که از این بازی اکشن پر زرق و برق لذت ببرید. 

هاردکور گیمر: ۸۰ از ۱۰۰

Bulletstorm: Full Clip Edition نسخه‌ای عالی برای افرادی است که می‌خواهند بازی بولت‌استورم را تجربه کنند. این بازی یک سری ویژگی جدید و جذاب دارد و بهبود‌های صورت گرفته روی آن هم باعث شده‌اند تا روح تازه‌ای در این بازی سال ۲۰۱۱ دمیده شود. البته یک سری از مشکلات نسخه اصلی بازی مثل خطی بودن بیش از حد روند آن کماکان در این نسخه هم وجود دارند ولی هسته اصلی بازی و سیستم مبارزه‌های اول‌شخص آن کماکان متمایز و منحصر‌به‌فرد است. همچنین بازی به شکلی است که هم کاربران قدیمی را راضی نگه می‌داد و هم بازیکنانی که برای اولین بار آن را تجربه می‌کنند، از بازی لذت خواهند برد. 

آی‌جی‌ان: ۷۸ از ۱۰۰

Bulletstorm: Full Clip Edition ریمستری با ظاهری زیبا است که اکشن‌های سراسر هیجانی را ارائه می‌دهد و سیستم مبارزاتی بازی هم کماکان با گذشت سال‌ها بسیار جذاب و لذت‌بخش است. با این حال بازی فاقد هر گونه محتوای جدید است و از این نظر افرادی که قبلا بازی را تجربه کرده و انتظار داشتند نسخه ریمستر تجربیات جدیدی برای آن‌ها فراهم کند، تا حدودی نا امید خواهند شد. 

دیستراکتوید: ۷۰ از ۱۰۰

Bulletstorm: Full Clip Edition بهترین ریمستر موجود در بازار نیست ولی می‌توان از آن به عنوان یک پکیج کامل نام برد که ارزش تجربه کردن را دارد. 

بررسی بازی Bulletstorm: Full Clip Edition

بررسی بازی Bulletstorm: Full Clip Edition


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده