// پنجشنبه, ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۲

بازی Nex Machina برای رایانه‌ های شخصی تایید شد

بازی Nex Machina پیش از این برای پلی‌استیشن 4 معرفی شده بود و حال اعلام شده که بازی برای پی‌سی نیز عرضه می‌شود.

چندی پیش استودیو فنلاندی هَوس‌مارک (Housemarque) بازی شوتر تویین-استیک Nex Machina را برای پلی‌استیشن 4 معرفی کرد. این بازی با همکاری یوجین جارویس (Eugene Jarvis)، خالق بازی‌هایی همچون Smash TV و Robotron، در حال توسعه است. حال در جدیدترین اخبار بازی، اعلام شد که این بازی به رایانه‌های شخصی نیز راه می‌یابد.

اگر برای اولین بار است که نام بازی Nex Machina به گوشتان می‌خورد در ادامه می‌توانید از ویژگی‌های این بازی با خبر شوید:

بازی Nex Machina یک اثر شوتر با زاویه دید بالا به پایین است که از سبک تویین استیک بهره می‌برد، در این سبک کاربران از دو کلید، یکی برای هدایت شخصیت و دیگری برای شلیک، استفاده می‌کنند. با توجه به همکاری جارویس، بازی Next Machina  با برداشت عنصر‌هایی از بازی‌هایی Robotron  و Smash TV توانسته با ترکیب سبک اکشن یه اثر خوب را بر جای بگذارد.

در دنیای Nex Machina با توجه به وابستگی زیاد انسان‌ها به تکنولوژی ربات‌ها توانسته‌اند به هوشیاری برسند. پس از هوشیار شدن، ربات‌ها تصمیم گرفته‌اند که دیگر به انسان‌ها خدمت نکنند و آنها را نابود کنند.

استویو هوس‌مارک، سازنده بازی Resogun، به همراه یوجین جارویس قصد دارند شما را به دوران آرکید ببرند و یک اثر سرعتی و اکشن را در اختیار شما قرار دهند. ربات‌های شیطانی را نابود کنید و بشریت را نجات دهید.  با دوستانتان رقابت کنید و به بالاترین امتیازها دست یابید.

ویژگی‌ها:

  • شوتر تویین-استیک که شما را به دنیای آرکید می‌برد
  • بیش از ۱۰۰ چالش که در ۵ دنیای مختلف اتفاق می‌افتد
  • محیط‌ها، مراحل و شخصیت‌های مخفی
  • سیستم امتیازدهی مجزا که شما را به تجربه مجدد بازی تشویق می‌کند
  • دستاورد‌های ویژه (Achivments)
  • انجمن‌ها و جدول امتیازات جهانی
  • پروفایل‌های کابران
  • موتور Voxel که نمونه‌ای از نسخه بازسازی شده موتور Housemarque است

پس از عرضه بازی Supreme Snowboarding در سال ۱۹۹۹، بازی Nex Machina اولین بازی رایانه‌های شخصی استودیو هوس‌مارک است (البته بازی Outland هم اکنون در استیم در دسترس است اما این بازی سه سال پس از عرضه آن بر روی کنسول‌ها، به رایانه‌های شخصی راه پیدا کرد).

ایلاری کوتیلن، مدیر استودیو هوس‌مارک، ضمن اعلام این خبر گفت:

بسیارخوشحال هستیم که توانستیم پس از ۲۲ سال دوباره به توسعه بازی‌های پی‌سی برگردیم.

در ادامه مایکل هاماری، سرپرست بخش انتشارات، افزود:

توسعه بازی‌ها بر روی رایانه‌های شخصی مشکلات و چالش‌هاش خود را دارد، اما دوستان ما در کمپانی انویدیا به ما کمک کردند تا بتوانیم بازی را برای پی‌سی هم توسعه بدهیم.

ضمن اعلام این خبر، تیم توسعه دهنده تریلری از بازی Nex Machina منتشر کردند که در ادامه می‌توانید آن را دانلود و تماشا کنید. تاریخ دقیق انتشار بازی مذکور هنوز مشخص نشده است اما هوس‌مارک اعلام کرد که تابستان ۹۶ شاهد عرضه این بازی خواهیم بود.

| |


منبع DualShockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده