// یکشنبه, ۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۰۱

تریلر جدید بازی The Last Night منتشر شد

استودیو اود تیلز (Odd Tales) تریلر جدیدی از بازی The Last Night را منتشر کرد.

در سال ۲۰۱۴ دو برادر به نام‌های تیم و آدرین سورت استودیو اود تیلز را تاسیس و اولین پروژه خود در سبک ما‌جرا‌جویی سینماتیک را تحت عنوان The Last Night معرفی کردند. نسخه‌ای از این بازی در قالب یک بازی فلش ساده، برای اولین بار در نمایشگاه Cyberpunk Jam 2014 به نمایش در‌آمده و موفق به در‌یافت جایزه نیز شد. این نسخه که در طی شش روز ساخته شده و نمونه‌ای از سبک و سیاق بازی اصلی را به نمایش می‌گذارد، همچنان در صفحه مر‌بوطه در وب‌سایت Itch.io قابل بازی است.

روز گذشته استودیو اود تیلز اعلام کرد که برای انتشار بازی The Last Night با کمپانی راو فیوری (Raw Fury) همکاری خواهد کرد. علاقه‌مندان به حوزه بازی‌های ویدیویی با این کمپانی به‌واسطه انتشار بازی‌های از جمله Kingdom و Gonner آشنا هستند. به مناسبت این همکاری تریلر جدیدی از بازی مذکور منتشر شده که طراحی پیکسلی و مبتنی بر سایبر‌پانک را نمایش می‌دهد. این تریلر را در زیر مشاهده می‌کنید:

دانلود ویدیو با رزولوشن SD 360p | دانلود ویدیو با رزولوشن HD 720p | دانلود با رزولوشن 1080p

بنا به گفته‌های استودیو اود تیلز، بازی The Last Night یک بازی دو و نیم بعدی سینما‌تیک است که قصد دارد پا جای پای بازی‌های فوق‌العاده‌ای از جمله Another World ،Flashback و Oddworld بگذارد. این بازی در «جهان پسا‌-‌سایبر‌پانک غنی» جریان دارد و گفته می‌شود که از مجموعه‌های Blade Runner و Ghost in the Shell الهام گرفته است.

بازی The Last Night به صورت جهان باز بوده و دارای چهار ناحیه منحصر‌به‌فرد است که هر‌یک دارای فر‌هنگ، معماری و صنایع خاص خود هستند. امکان جا‌به‌جایی بین ناحیه‌ها که «سر‌شار از زندگی» و «شبیه‌سازی شده» بوده و جمع کثیری از اهالی آن‌ها در حال انجام کار‌های خود هستند، از طریق تاکسی‌، کشتی و مو‌نو‌ریل وجود دارد. در خصوص گیم‌پلی، استودیو سازنده اعلام کرده که بازی The Last Night تر‌کیبی است از اعمالی نظیر رانندگی در بزرگراه‌ها، استفاده از هوا‌پیما‌های بدون سر‌نشین، هک اندروید‌ها و تلاش در جهت نا‌شناس ماندن.

در پایان استودیو اود تیلز از شخصیت‌های بازی با صفت‌های «متنوع» و «پیچیده» یاد کرده و اعلام کرده است که تعامل با آن‌ها از طریق دیالوگ‌های با‌مفهوم و چند‌شاخه وجود دارد. همچنین این بازی دارای تعداد زیادی حوادث چند گزینه‌ای است که بنا به خواست خود می‌توانید یکی از گزینه‌هایی فرار، گفتگو برای بدست آوردن زمان بیشتر یا بیرون کشیدن اسلحه را انتخاب کنید.

در حال حاضر تاریخ دقیق یا بازه زمانی عرضه بازی The Last Night مشخص نشده است. با این وجود بنا به گفته کمپانی راو فیوری بزودی اطلاعات بیشتری از این بازی منتشر خواهد شد:

قضیه از این قرار است که در طی این سال‌ها بازی The Last Night به دور از چشم رسانه‌ها در حال پیشرفت بوده است و هم‌اکنون ما در حال زمینه‌چینی برای نمایش ساخته استودیو اود تیلز به عموم مردم هستیم. بزودی و زمانی که میزان پیشرفت بازی The Last Night را مشاهده کنید، دقیقا منظور ما را متوجه خواهید شد.

بازی The Last Night برای انتشار بر روی پلتفرم‌های مک، رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها برنامه‌ریزی شده است.


منبع Dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده