// دوشنبه, ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۳۱

بازی Salt and Sanctuary قطعا برای پلی استیشن ویتا عرضه خواهد شد

استودیو Ska Studios اعلام کرد بزودی بازی Salt and Sanctuary برای کنسول پلی‌استیشن ویتا منتشر خواهد شد.

بازی Salt and Sanctuary سال گذشته منتشر شد و مخاطبین استقبال خوبی از این بازی کردند. این بازی اکشن و پلتفرمر از مجموعه بازی‌های Dark Souls الهام گرفته شده است و گیم‌پلی بازی Salt and Sanctuary بسیار شبیه به این مجموعه از بازی طراحی شده است.

بازی Salt and Sanctuary ابتدا برروی کنسول پلی‌استیشن 4 منتشر و پس از مدتی برروی کنسول ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی نیز منتشر شد. انتشار این بازی برای کنسول دستی پلی‌استیشن ویتا نیز تأیید شده است اما تاکنون تاریخ انتشار رسمی بازی Salt and Sanctuary برروی پلی‌استیشن ویتا اعلام نشده است.

استودیو بازی‌سازی Ska Studios در آخرین پست خبری خود در وبلاگ این استودیو خبرهای خوبی برای دارندگان پلی‌استیشن ویتا منتشر کرد. براساس اخبار بازی منتشر شده، این استودیو در تلاش است که تأییدیه ساخت بازی برروی کنسول دستی پلی‌استیشن ویتا را کسب کند. تیم سازنده بازی ماه مارس را برای انتشار بازی Salt and Sanctuary در نظر گرفته‌اند، اما آنها نمی‌توانند تضمین بدهند که این بازی قطعا در این ماه منتشر خواهد شد. استودیو Ska Studios امیدوار است که همکاری با شرکت Sickhead Games مثمر ثمر باشد و با استفاده از نرم‌افزار MonoGame بتوانند بدون هیچ مشکلی بازی Salt and Sanctuary را برروی پلی‌استیشن ویتا پورت کنند.

در پست خبری منتشر شده، استودیو Ska Studios اعلام کرد بازی Salt and Sanctuary توانسته است جایزه ویژه بهترین بازی مستقل پلی‌استیشن را کسب کند و این بازی مورد تحسین منتقدان قرار گرفته است. همچنین، سران استودیو برای دریافت این جایزه به کشور ژاپن سفر کرده‌اند.

استودیو Ska Studios در وبلاگ خود اشاره مختصری نسبت به دو بازی بعدی خود کرده است. آنها دو بازی The Dishwasher: Vampire Smile و Charlie Murder را در دست ساخت دارند و این دو بازی در فروشگاه استیم نیز منتشر خواهد شد و بزودی این دو بازی برای انتشار آماده خواهند شد.

استودیو Ska Studios درباره پورت بازی Salt and Sanctuary برروی پلی‌استیشن ویتا گفته است:

ما تمام تلاشمان را می‌کنیم تا به یک جمع‌بندی برای تاریخ انتشار قطعی بازی Salt and Sanctuary برروی کنسول پلی‌استیشن ویتا برسیم و هرزمان به این نتیجه رسیدیم. به سرعت تاریخ انتشار این بازی را اعلام خواهیم کرد.

امید است پورت کردن بازی Salt and Sanctuary برروی کنسول دستی پلی‌استیشن ویتا بدون هیچ مشکلی پیش برود و این بازی در ماه مارس منتشر شود. این اتفاق بسیار خوشایندی است که کنسول دستی سونی می‌تواند میزبان یک بازی خوب دیگر باشد و لیست بازی‌های خوب خود را کامل‌تر کند.


منبع DualShockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده