// پنجشنبه, ۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۸

تاریخ آغاز نسخه بتا بازی Ghost Recon Wildlands اعلام شد

یوبی سافت تاریخ آغاز نسخه بتا محدود بازی Ghost Recon Wildlands را اعلام و سه تریلر جدید نیز از آن منتشر کرد.

کمپانی یوبیسافت در جدیدترین اخبار بازی امروز اعلام کرد که نسخه بتای محدود بازی Ghost Recon Wildlands از تاریخ ۳ فوریه (۱۵ بهمن) آغاز می‌شود و به مدت سه روز در دسترس خواهد بود. این نسخه برای هر سه پلتفرم ایکس‌باکس وان، پی‌سی و پلی‌استیشن 4 در دسترس خواهد بود و افرادی که کد شرکت در آن را دریافت کنند، می‌توانند از تاریخ ۱ فوریه (۱۳ بهمن) دانلود دیتای بازی را آغاز یا به اصطلاح آن را پری‌لود کنند. اگر دوست دارید این نسخه بتا را تجربه کنید، می‌توانید برای ثبت نام از طریق سایت اصلی بازی اقدام کنید. در صورتی که شانس شرکت در بتا را پیدا کنید، این امکان را خواهید داشت که سه نفر از دوستان‌تان را نیز دعوت کرده و بازی را همراه با هم تجربه کنید.

نسخه بتا در منطقه Itacua از کشور بولیوی جریان خواهد داشت. گیمر‌ها قادر خواهند بود همراه با دوستان‌شان به شکل Co-op یا به صورت انفرادی آن را تجربه کنند و باید کارتل موارد مخدر را از بین ببرند. یوبیسافت وعده داده که در این نسخه به تجهیزات، وسایل نقلیه و سلاح‌های متعددی دسترسی خواهید داشت. این شرکت همچنین سه تریلر جدید نیز از بازی منتشر کرده که می‌توانید در ادامه آن‌ها را تماشا کنید:

دانلود SD360p | دانلود HD720p | دانلود Full HD1080p

دانلود SD360p | دانلود HD720p | دانلود Full HD1080p

دانلود SD360p | دانلود HD720p | دانلود Full HD1080p

تریلر اول جهان بزرگ بازی را نشان می‌دهد و در تریلر دوم نیز می‌توان قابلیت شخصی‌سازی تجهیزات و سرباز‌ها را مشاهده کرد. تریلر سوم نیز به مرحله «The Peruvian Connection» مربوط می‌شود که این مرحله فقط برای افرادی که بازی را پیش‌خرید می‌کنند در دسترس خواهد بود و در جریان آن باید به ارتفاعات بولیوی رفته و اتحاد بین گروه‌های Santa Blanca و کارتل پرو را از بین ببرید.

Ghost Recon Wildlands در در ۷ مارس ۲۰۱۷ (۱۷ اسفند ۱۳۹۵) با قیمت ۶۰ دلار برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. در پایان می‌توانید تصاویر جدیدی از بازی را مشاهده کنید:


منبع Dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده