// شنبه, ۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۵۹

تاریخ انتشار نسخه غربی بازی Toukiden 2 مشخص شد

امروز شرکت کوئی تکمو (Koei Tecmo) تاریخ انتشار نسخه غربی و پلتفرم‌های مقصد بازی Toukiden 2 را اعلام کرد.

طبق اخبار بازی منتشر شده توسط شرکت کوئی تکمو، بازی Toukiden 2 در تاریخ ۲۱ مارس سال جاری (سه شنبه، ۱ فروردین ۱۳۹۶) در منطقه آمریکای شمالی و در تاریخ ۲۴ مارس در اروپا منتشر خواهد شد. پلتفرم‌های مقصد بازی در غرب پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن ویتا و رایانه‌های شخصی از طریق فروشگاه استیم خواهند بود.

در صورتی که با بازی آشنایی ندارید، پیشنهاد می‌کنم توضیحات رسمی بازی را مطالعه کنید:

طی رویدادی به نام «بیداری» (Awakening)، هنگامی که Oni جهان را نابود و در حالتی مخروبه رها کرد، گروهی از نابودگران به نام «مدافعان بشریت» برای دفاع از شهر Yokohama برخواسته و نیروهای متخاصم Oni را عقب نشاندند. در میان نبرد شدید آن‌ها، یک شیطان غول پیکر ظهور کرده و دریچه‌ای را باز کرد که نابودگری تنها را به درون خود کشید. ۱۰ سال بعد، آن ویرانگر بدون آنکه اطلاعی از گذشته خود داشته باشد در دهکده Mahoroba بیدار شد. بازی Toukiden 2 بازیکنان را در نقش این نابودگر مرموز قرار می‌دهد که توسط گروهی از شخصیت‌ها همراهی می‌شود: Hakase پروفسوری است که مشتاق است از حقیقت جهان سر در بیاورد، Tokitsugu رباتی است که به روح انسان آغشته شده، Gwen یک نابودگر انگلیسی است که استاد استفاده از شمشیر و سپر است، Benizuki یک همراه خوش قلب است که به عنوان قدرتمندترین نابودگر شهر محسوب می‌شود و Homura یک دزد سابق است که به نابودگر تبدیل شده و از یک شلاق زنجیری استفاده می‌کند.

پروفسور همیشه مبتکر یک دستگاه منحصر به فرد برای نابودکنندگان ساخته است که تجلی فیزیکی از ذهنشان را ایجاد می‌کند. نام این دستگاه «دست شیطان» (Demon Hand) است. با استفاده از این دستگاه عجیب، بازیکنان می‌توانند وارد دشمنان شوند و خود را به آسمان پرتاب کرده و سپس ضربات خود را در هوا نثار آن‌ها کنند یا حملات گریزانی را اجرا کنند و oni را با شدت به زمین بکوبند. نه تنها Demon Hand در مبارزات کاربرد دارد، بلکه در جهت کاوش در محیط باز و گسترده بازی که Otherworld نام دارد هم به کار خواهد آمد. ممکن است برخی مکان‌ها بسته یا دسترسی به آن‌ها ممکن نباشد، اما با استفاده از حرکت Oni Smash دستگاه Demon Hand، بازیکنان می‌تواند بدون آنکه ردی از خود به جای بگذارند، موانع را نابود کنند. در غیر این صورت هم می‌توان با استفاده از Oni Grapple به لبه‌های غیرقابل دسترس رسید.

در کنار هیولاهایی که بشریت را به نابودی تهدید کرده‌اند، جهان بازی Toukiden 2 خانه موجوداتی است که بازیکنان را جهت انجام ماموریتشان یاری می‌دهند. برای مثال، منابع موردنیاز برای بهبود سلاح‌ها و زره‌ها را می‌توانید به سادگی از طریق دستور دادن به ربات‌های سختکوش در Otherworld کاوش کنید. با ارتقا و تعمیر این همکاران رباتی، آنها می‌توانند مقادیر بیشتر و نایابتری از منابع را بازگردانند تا بتوانید تجهیزات بهتری را در آهنگری‌ها بسازید. علاوه بر این، همراهان شایان ستایش Tenko نیز در بازی Toukiden 2 باز خواهند گشت و می‌توانید در حالی که به کاوش در Otherworld مشغول هستید، آن‌ها را از خطر نجات دهید. هنگامی که نجات پیدا کنند، می‌توانید از آن‌ها مراقبت کنید و هنگامی که رابطه نابودگران با آن‌ها به اندازه کافی قدرتمند شد، Tenkoها به همراه شما به سیاحت در Otherworld خواهند پرداخت.


منبع dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده