// جمعه, ۱۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۰۱

آغاز پیش فروش بازی Rise & Shine در ایکس باکس وان

Adult Swim Games از آغاز پیش فروش بازی Rise & Shine در کنسول ایکس‌باکس وان خبر داده است.

امروز استودیوی Super Awesome Hyper Dimensional Mega Team و ادالت سویم گیمز (Adult Swim Games) با انتشار یک تریلر از آغاز پیش‌فروش Rise & Shine، بازی اکشن پلتفرمر خبر داده‌اند. این بازی در روز ۱۳ ژانویه (۲۴ دی) برای ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه می‌‌شود. شما می‌توانید اکنون این بازی را با قیمت ۱۴/۹۹ دلار برروی ایکس‌باکس وان پیش‌خرید کنید.

Rise & Shine یک بازی اکشن پلتفرمر است که ترکیبی از آرکید شوتر، جهنمی از تیرهای خروشان و همچنین پازل پلتفرمر محسوب می‌شود تا باری دیگر بازیکنان را برای به آزمایش گذاشتن مهارت‌هایشان وارد یک ماجراجویی فوق‌العاده جهت نجات Gamearth کند. این بازی در کنار عناصری از طنز، داستان رایز و همکار جدیدش شاین را روایت می‌کند که قصد دارند تا حملات مهاجمان Nexgen را برای نجات Gamearth دفع کنند. طراحی نقاشی مانند Rise & Shine زیبایی خاصی را به اتمسفر  بازی داده است.

با توجه به حضور Adult Swim Games در پشت توسعه‌ی این بازی اکشن پلتفرمر انتظار می‌رود تا بازی خوبی را شاهد باشیم. این استودیو پیش از این نیز با همکاری سایر توسعه‌دهندگان بازی‌هایی مانند Glittermitten Grove و Traverser را عرضه کرده بود. شما می‌توانید ویدیوی جدید منتشر شده توسط توسعه‌دهندگان را از پایین تماشا و دانلود کنید:

دانلود ویدیو با رزولوشن SD 360p | دانلود ویدیو با رزولوشن HD 720p


منبع Dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده