نویسنده: تیم زومجی
// دوشنبه, ۲۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۰۰

نبرد کاراکترها: والت بوی در برابر لینک (برنده: والت بوی)

هشتمین مرحله از نبرد کاراکترها، با حضور لینک از سری بسیار محبوب Zelda و والت بوی از سری پرطرفدار Fallout دنبال می‌شود.

در هشتمین مرحله از مسابقات بین کاراکترهای سایت زومجی، دو پسر مو طلایی رو به روی هم قرار می‌گیرند که جز رنگ موهای‌شان هیچ ارتباط دیگری با هم ندارند. والت بوی نماد سری Fallout که او را تقریبا در تمامی گوشه و کنار این بازی‌های پسا آخرالزمانی مشاهده می‌کنیم در برابر پسر جوانی قرار می‌گیرد که زندگی‌ آرام خود را رها کرده تا نیروهای شیطانی را از سرزمین مردم خود دور کند. کدام یک از این دو برنده مسابقه خواهند بود؟

برای شرکت در قرعه کشی به صفحه اصلی نبرد کاراکترها در زومجی مراجعه کنید.

vault boy

والت بوی را باید نماد سری Fallout دانست. این نماد که در تمام گوشه و کنار سری Fallout قابل مشاهده است، آیکون کمپانی والت تک محسوب می‌شود که کار آن‌ها ساخت پناه‌گاه‌هایی برای تحقیقات و در امان ماندن مردم از خطرات بمب‌های هسته‌ای است. در سری Fallout، ما نماد والت بوی را تقریبا در تمامی مکان‌ها و موقعیت‌ها مشاهده می‌کنیم. جالب است بدانید که بسیاری از مردم والت بوی را با پیپ بوی اشتباه می‌گیرند. باید بدانید که پیپ بوی نام مشخصات شخصی یک کاراکتر در بازی است که ما آن را همانند یک ابزار پوشیدنی در بازی روی دستانمان می‌بندیم. والت بوی تفاوت بسیار زیادی با دیگر کاراکترهای حضور یافته در نبرد کاراکترها دارد. او تنها یک نماد از سری بازی‌های محبوب Fallout است که همیشه در دنیای این بازی پدیدار می‌شود. جالب است بدانید که طراحی والت بوی از نماد اصلی بازی‌های مونوپولی یعنی Rich Uncle Pennybags الهام گرفته شده است.

حقیقت جالب در مورد ژست والت بوی که انگشت شستش را به نشانه تشویق بالا می‌گیرد وجود دارد. یک قانون جالب در مورد در امان ماندن از بمب‌های هسته‌ای وجود دارد که احتمالا در مورد آن نمی‌دانستید. هنگامی که نمای یک بمب قارچ مانند را در دور دست مشاهده کردید، انگشت شست خود را درست باید رو به روی آن قرار دهد. اگر انگشت شست شما تمامی زوایای بمب را پوشاند، شما در فاصله امنی نسبت به خطرات احتمالی آن بمب قرار دارید. اما اگر آن بمب قارچ مانند در هوا بیشتر و بزرگ‌تر از انگشت شما باشد، باید به سرعت پا به فرار بگذارید!

پس این والت بوی به نشانه تشویق برای شما شست خود را بالا نمی‌آورد، بلکه سعی دارد تا فاصله مناسبت نسبت به بمب را تخمین بزند! اما آیا او قادر است در برابر لینک دوام بیاورد؟

link

 

زمانی که هیچ امیدی باقی نمانده بود و عذاب بر مردم سرزمین نازل شده بود، یک پسر جوان با لباسی سبز رنگ از یک مکان نامعلوم پدیدار شد. او تاریکی را از این سرزمین دور کرد و نور امید را به مردم بخشید.

کاراکتر سری بازی‌های بسیار محبوب Zelda که او را با نام لینک می‌شناسیم، یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های تاریخ صنعت گیم است. حضور او در سری افسانه‌های زلدا باعث شد تا این بازی‌های جذاب به محبوبیتی بی‌نظیر دست پیدا کنند. معمولا او با لباسی سبز رنگ که همیشه از او به عنوان یک پسر جوان و شجاع در قصه‌ها یاد می‌شود حضور پیدا می‌کند و در برابر نیروهای شیطانی قرار می‌گیرد. او تبحر زیادی در استفاده از شمشیر دارد اما این پسر ماجراجو قادر است تا از نیروهای جادویی نیز در مبارزات استفاده کند.

جالب است بدانید که این کاراکتر محبوب با ظاهر الف مانند نیز باز هم به دست یکی از خالقین بزرگ صنعت گیم یعنی شیگرو میاموتو خلق شده و بیش از ۳۰ سال می‌شود که در نسخه‌های مختلف Zelda حضور پیدا کرده است. بسیاری از سایت‌ها و مجله‌ها لینک را به عنوان کاراکتری معرفی کردند که ستون‌های سبک ماجراجویی و نقش‌آفرینی را در صنعت گیم پایه‌گذاری کرد و او را یکی از کامل‌ترین کاراکترهای تاریخ گیم، چه از نظر ظاهر و طراحی و چه از نظر داستان و پیش زمینه دانستند. این کاراکتر همراه با بازی‌هایی که در آن حضور داشت آن قدر عالی و بی‌نظیر بودند که بسیاری از منتقدین و طرفداران خواستار ساخت سری فیلم‌های او به دست کارگردان سری فیلم‌های ارباب حلقه‌ها یعنی پیتر جکسون شدند.

حامیان و جوایز

گیگابایت

جایزه نفر اول: یک کارت گرافیک GTX1060 G1 Gaming

جایزه نفرات سوم تا هفتم: ۵ اسپیکر S3000 گیگابایت

فروشگاه اگزو

جایزه نفر دوم:  یک دستگاه پلی‌استیشن 4 


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده