نویسنده: نادر امرایی
// دوشنبه, ۱۲ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۹

استودیوهای بازیسازی آمازون سه بازی جدید را معرفی کرد

چندی پیش استودیوهای بازیسازی آمازون، از سه بازی جدید خود رونمایی کرد.

مدتی پیش بود که آمازون اعلام کرد که قصد دارد وارد صنعت بازیسازی شود و اعلام کرد برای تحقق چنین هدفی، استودیوهای بازیسازی آمازون را راه‌اندازی خواهد کرد. حال Amazon Game Studios در جریان نمایشگاه توییچ‌کان، سه بازی جدید معرفی کرد.

نام این بازی‌ها Breakway ،Crucible و New World هستند. بازی Breakaway یک بازی چهار در مقابل چهار تیمی اکشن است و بیشتر با هدف این ساخته شده که برروی سرویس‌هایی نظیر توییچ استریم شود. این بازی به صورت کامل از توییچ پشتیبانی خواهد کرد.

بازی Breakaway با الهام از بازی‌های ژانر MOBA ساخته شده است و توسط استودیو Double Helix در دست ساخت است. بنا به گفته استودیو سازنده بازی، این بازی توسط استریم‌کننده‌ها برای استریم کننده‌ها ساخته شده است و از ویژگی‌هایی نظیر بازپخش لحظه‌ای و روش‌های دیگری برای شخصی‌سازی کردن استریم‌ها برخوردار است. پشتیبانی این بازی از Twitch به این معنی است که شما راحت‌تر می‌توانید با تماشاگران خود تعامل داشته باشید. در زیر نیز می‌توانید ۱۰ دقیقه از گیم‌پلی این بازی را مشاهده کنید:

|

بازی دیگری که در جریان نمایشگاه توییچ‌کان معرفی شد،‌ بازی Crucible، یک بازی ۶ در مقابل ۶ سوم شخص شوتر با المان‌های MOBA بود. این بازی، بازیکنان را در مقابل یکدیگر قرار می‌دهد و بازیکنان باید برای بقا برروی یک سیاره بیگانه بجنگند. شما می‌توانید قهرمان خود را به صورت دلخواه شخصی‌سازی کنید.

این بازی نیز به طور کامل از توییچ پشتیبانی خواهد کرد. یک بازیکن سیزدهم نیز می‌تواند وارد بازی شود و توانایی این را دارد که در داخل بازی، تاثیر بگذارد. یکی از نکات جالب این بازی این است که شما می‌توانید هر زمان که خواستید، به تیم خود خیانت کرده و به تیم مقابل بپیوندید:

|

سومین بازی‌ای که در جریان نمایشگاه TwitchCon توسط استودیوهای بازیسازی آمازون معرفی شد، بازی New World بود. این بازی، یک بازی سندباکس MMO است که در قرن ۱۷ میلادی در آمریکا جریان دارد. 

این بازی، جاه‌طلبانه‌ترین بازی استودیوهای Amazon است. با توجه به توضیحات این کمپانی، اطلاعات زیادی از بازی مشخص نشده است با این حال شما توانایی این را دارید که با گیمرهای دیگر تمدن تشکیل دهید. دنیای بازی نیز فصل‌هایش تغییر می‌کند. در انتها می‌توانید یک ویدیو کوتاه از این بازی را تماشا کنید:

|


منبع VG247
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده