نویسنده: معین کلهری
// چهار شنبه, ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۲

سرویس استریم PlayStation Now برای پی سی در دسترس قرار گرفت

درست هفته گذشته بود که کمپانی سونی، خبر از عرضه سرویس استریم پلی‌استیشن ناو (PlayStation Now) بر روی پی‌سی داد. حال با اتکا به شنیده‌ها، به نظر می‌رسد که این سیستم برای رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. با زومجی و جزییات خبر همراه باشید.

در بحبوحه اخبار متفاوت؛ یکی از مواردی که جار و جنجال زیادی به پا کرد، خبر مربوط به عرضه سرویس پلی‌استیشن Now بر روی پی‌سی بود. با توجه به اطلاعات جدید، مشخص شده که این سرویس همراه با شش بازی بیشتر برای ویندوز و در آمریکای شمالی در دسترس است. برای استفاده از سرویس مذکور، شما نیاز به خرید اشتراک دارید. این اشتراک‌ها از ۱۹.۹۹ دلار ماهانه شروع و به ۹۹.۹۹ دلار یک‌ساله منتهی می‌شوند. البته قبل از خرید، می‌توانید تا ۷ روز از این سرویس بدون پرداخت مبلغی استفاده کنید.

در این برنامه، تقریباً ۴۰۰ بازی پلی‌استیشن 3 وجود دارد که برای رایانه‌های ویندوزی این رقم کمی بیشتر و شامل بازی‌های خاطره‌انگیزی مانند Heavy Rain ،Mafia II ،Borderlands: Ultimate Edition و چند مورد دیگر است. آثاری چون The side-scrolling action classic و Castlevania: Harmony of Despair هم در ماه اکتبر اضافه می‌شوند.

آیا شما موفق به استفاده از این سرویس شده‌اید؟ نظرات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.


منبع The Next Web
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده