نویسنده: محسن بیگی نیا
// دوشنبه, ۱ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۹

بازی ماجراجویی Jotun به زودی برای کنسول ها عرضه خواهد شد

استودیوی تاندر لوتوس گیمز (Thunder Lotus Games)، که پیش از این خبر در حال ساخت بودن نسخه کنسولی بازی Jotun را تأیید کرده بود تاریخ انتشار آن برای کنسول‌ها را اعلام کرد. با زومجی همراه باشید.

استودیوی تاندر لوتوس گیمز اعلام کرد که نسخه‌ی «والهالا ادیشن» بازی Jotun، یک بازی ماجراجویی در سرزمین‌های اسکاندیناوی که با دست طراحی شده و سال پیش برای رایانه‌های شخصی عرضه شده بود، اوایل ماه سپتامبر برای کنسول‌ها عرضه خواهد شد.

نسخه‌ی Wii U بازی ۸ سپتامبر (۱۸ شهریور) و نسخه‌ی پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان بازی در تاریخ ۹ سپتامبر (۱۹ شهریور) عرضه خواهند شد و قیمت بازی برای تمامی پلتفرم‌ها ۱۴/۹۹ دلار خواهد بود. نسخه‌ی Jotun: Valhalla Edition حالت Valhalla را اضافه خواهد کرد که یک حالت «باس راش» (Boss Rush) است و در آن دشمن‌ها جان‌سخت‌تر از حالت عادی بازی هستند. دارندگان نسخه‌های ویندوز، مک و لینوکس بازی نیز، که سال گذشته عرضه شدند، در تاریخ ۱۹ شهریور تمام محتویات جدید را به طور رایگان دریافت خواهند کرد.

در Jotun گیمرها در نقش مبارز وایکینگی هستند که به شکل شرم آوری کشته شده و تلاش می‌کند تا با جلب توجه خدایان امکان وارد شدنش به والهالا را فراهم کند. این تلاش‌ها او را مجبور به شکار غول‌هایی با نام جوتن می‌کند. گرافیک بازی نیز با استفاده از طراحی‌ها و انیمیشن‌های دستی ایجاد شده است.

بودجه‌ی لازم برای ساخت این بازی در سال ۲۰۱۴ و به کمک مبلغ ۶۴/۰۰۰ دلاری جمع شده در کیک‌استارتر فراهم شد. در آن زمان ویلیام دوبی، سازنده‌ی بازی، هیچ قولی برای ساخت نسخه‌های کنسولی بازی نداده بود. اما در ماه مارس استودیوی تاندر لوتوس اعلام کرد که نسخه‌های کنسولی در حال ساخت هستند.


منبع Polygon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده