// دوشنبه, ۲۵ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۲

کنسول پلی استیشن ویتا با طرح بازی World of Final Fantasy در ژاپن معرفی شد

به تازگی بخش سرگرمی‌های تعاملی کمپانی سونی در اقدامی جالب از کنسول‌های پلی‌استیشن ویتای خود با طرح بازی World of Final Fantasy رونمایی کرده است. با زومجی همراه باشید.

شعبه‌ی ژاپن-آسیای بخش سرگرمی‌های تعاملی Sony در همکاری با کمپانی اسکوئر انیکس، دو طرح زیبا از کنسول پلی‌استیشن ویتا را که از بازی World of Final Fantasy الهام گرفته‌اند، معرفی کرد. این دو مدل «PS Vita World of Final Fantasy Primero Edition» و «PS Vita World of Final Fantasy Oobito Edition» نام دارند.

پلی استیشن ویتا با طرح فاینال فانتزی

هر دوی این مدل‌ها علاوه بر طرح این بازی بر روی خود دستگاه، از یک بسته‌بندی و جعبه‌ی با طرح همین بازی نیز بهره‌مند هستند. هر یک از این مدل‌ها با قیمت تقریبا ۲۰۷ دلار (بدون احتساب مالیات) و همزمان با انتشار خود بازی در ژاپن، در تاریخ ۶ آبان ماه (۲۷ ماه اکتبر) روانه‌ی بازار خواهند شد. کسانی نیز که تمایل به پیش‌خرید این محصول دارند می‌توانند از امروز این کار را از طریق فروشگاه سونی انجام دهند. همچنین جهت اطلاع اینکه بازی World of Final Fantasy برای کنسول‌های پلی‌استیشن 4 و پلی‌استیشن ویتا در تاریخ ۴ آبان ماه در آمریکای شمالی، ۶ آبان ماه در ژاپن و ۷ آبان ماه در اروپا منتشر خواهد شد.


منبع Gematsu

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده