// یکشنبه, ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۳۲

رویداد Iron Banner بعدی Destiny هفته آینده با جوایز نفیس باز خواهد گشت

طبق اعلام استودیوی بانجی (Bungie) رویداد آیرون بنر (Iron Banner) بازی Destiny هفته‌ی آینده باز خواهد گشت. برای آگاهی از جزئیات بیشتر با زومجی همراه باشید.

رویداد جدید آیرون بنر بازی Destiny از ۱۶ آگوست (۲۶ مرداد) آغاز خواهد شد و در این دوره نوع بازی «کلش» (Clash)، Team Deathmatch کلاسیک با تیم‌های شش نفره، خواهد بود. آیرون بنر این دوره تا سه شنبه ۲۳ آگوست (۲ شهریور) ادامه خواهد داشت.

صلاح الدین (Saladin) یک سری جوایز، از جمله زره و سلاح، و همچنین برخی محتویات انحصاری مخصوص کاربران پلی‌استیشن را برای شرکت کنندگان در آیرون بنر در نظر گرفته است. شما می‌توانید اقلام انحصاری پلی‌استیشن را در ادامه مشاهده کنید، دیگر جوایز نیز در بخش گالری قابل مشاهده هستند.

Destiny - Iron Banner

طبق برنامه‌ ریزی‌ها رویداد جدید آیرون بنر از میانه روز ۱۶ آگوست به وقت آمریکا آغاز خواهد شد که به طور معمول دو ساعت بعد از زمان معمول است. این تأخیر به دلیل تعمیرات و بازدید‌هایی است که از ساعت ۹ صبح همان روز قرار است روی سرورهای Destiny صورت بگیرد. این تعمیرات زمانی پایان خواهد یافت که «بانجی بگوید»، و آیرون بنر نیز درست پس از آن آغاز خواهد شد.

ممکن است شما متوجه شده باشید که از دسترس خارج شدن سرورها با استریم زنده‌ی محتوای Rise of Iron بازی Destiny همزمان است. آیا بانجی طوری برنامه ریزی کرده است تا کاربران بیشتری را به استریم زنده‌ی خودش جذب کند؟ بانجی در این خصوص گفته است:

ما چنین کاری نکرده‌ایم. این‌ تدابیر در جریان هستند. برخی اوقات همه‌ی اتفاقات همزمان رخ می‌دهند.

Rise of Iron در تاریخ ۲۰ سپتامبر (۳۰ شهریور) برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 عرضه خواهد شد. این چهارمین بسته‌ی الحاقی Destiny است که به دنبال The Dark Below ،House of Wolves و The Taken King عرضه می‌شود.

آیا شما هم هفته‌ی آینده بخاطر شرکت در آیرون بنر دوباره مشغول بازی کردن Destiny خواهید شد؟  


منبع Gamespot

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده