نویسنده: محسن بیگی نیا
// یکشنبه, ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۰۲

بازی Outcast: Second Contact سال ۲۰۱۷ عرضه خواهد شد

استودیو بیگ‌بن اینتراکتیو (Bigben Interactive) و استودیوی اپیل (Appeal Studio)، ضمن اعلام تاریخ عرضه‌ی بازی Outcast: Second Contact، اعلام کردند اولین نمایش از بازی در گیمزکام 2016 خواهد بود.

بیگ‌بن اینتراکتیو و استودیوی اپیل اعلام کردند که بازی Outcast: Second Contact، ریمیک بازی پرطرفدار Outcast محصول سال ۱۹۹۹، ماه مارس ۲۰۱۷ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و پی‌سی عرضه خواهد شد.

این ریمیک «گرافیک سطح بالا و کنترل بروز شده‌ای» خواهد داشت. در این بازی گیمرها در نقش کاتر اسلید (Cutter Slade) به جستجو در مناظر سیاره‌ی «آدلفا» خواهند پرداخت تا از رازهای آن آگاه شوند و از فاجعه‌ای وحشتناک جلوگیری کنند. آنها در این راه با رویدادهایی مواجه خواهند شد که «حتی طرفداران بازی اصلی را نیز غافلگیر خواهند کرد.» در ادامه می‌توانید مرور کلی بازی از زبان استودیوی اپیل را بخوانید:

Outcast: Second Contact

Outcast در آینده‌ای نزدیک و هنگامی رخ خواهد داد که انسان‌ها وجود دنیای موازی آدلفا را کشف کرده‌اند. دولت آمریکا که پشت این کشف قرار دارد یک کاوشگر را به این سیاره می‌فرستد تا آن را مورد بررسی قرار دهد. آزمایش‌ آن‌ها موفقیت آمیز است اما بومیان آدلفا، آتلان‌ها (a Talan)، به کاوشگر حمله می‌کنند و باعث بوجود آمدن اعوجاج در فضا-زمان می‌شوند که می‌تواند تهدیدی برای نابودی زمین باشد.

شما کاتر اسلید هستید، عضو سابق نیرو‌های ویژه عملیاتی، که مأموریت دارد گروهی از دانشمندان را برای تعیین مکان و تعمیر کاوشگر اسکورت کند. هرچند اتفاقات مطابق با برنامه‌ پیش نمی‌روند و خودتان را در آستانه‌ی یک ماجراجویی در سیاره‌ای ناشناخته پیدا خواهید کرد، آن هم در حالی که سرنوشت هر دو دنیا در دستان شما قرار خواهد داشت.

Outcast: Second Contact برای اولین بار هفته‌ی آینده در گیمزکام 2016 نمایش داده خواهد شد. شما می‌توانید اولین تصاویر منتشر شده از بازی را در بالا مشاهده کنید.


منبع Gematsu
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده