// شنبه, ۲۳ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۰۱

رییس سابق سگا دوست دارد بازی Sonic GO ساخته شود

بازی Pokemon GO یکی از موفق‌ترین بازی‌های موبایل فعلی است و حال رییس سابق سگا اعلام کرده که دوست دارد استودیویی اقدام به ساخت Sonic GO کند. با زومجی همراه باشید.

تام کالینسک، رییس شعبه آمریکایی کمپانی سگا بین سال‌های ۱۹۹۰ تا ۱۹۹۶ بود و همواره از او به عنوان یکی از موفق‌ترین مدیران این کمپانی ژاپنی یاد می‌شود که سیاست‌هایش نقش زیادی در موفقیت کنسول سگا جنسیس در کشور آمریکا داشت. کالینسک همچنین یکی از افرادی است که نقش زیادی در تبلیغات بازی Sonic در آمریکا ایفا کرده و باعث شده تا این جوجه‌تیغی دوست‌داشتنی به شخصیتی محبوب در بین گیمر‌های آمریکایی تبدیل شود.

کالینسک این روز‌ها به عنوان مدیر اجرایی کمپانی Global Education Learning فعالیت می‌کند؛ کمپانی‌ای که روی بهبود وضعیت تحصیلی دانش‌آموزان چینی تمرکز دارد. وی اخیرا مصاحبه‌ای با سایت گیمز‌بیت داشته و در بخشی از صحبت‌های خود به بازی محبوب این روز‌های بازار موبایل یعنی Pokemon GO اشاره و اعلام کرده که دوست دارد روزی نسخه سونیک چنین بازی‌ای هم ساخته شود:

اینکه استودیویی بازی Sonic GO را بسازد بسیار عالی خواهد بود. من شخصا عاشق Pokemon GO هستم. چرا که پیوندی عالی بین یک مجموعه فوق‌العاده و واقعیت مجازی است. ۲۰ سال پیش را به یاد دارم که مجموعه پوکمون در قالب شخصیت‌های کلکسیونی معرفی شد و پس از آن شاهد یک سری بازی کارتی بر اساس آن‌ها بودیم و سپس بازی‌های ویدیویی و مجموعه‌های تلویزیونی بر‌اساس آن‌ها ساخته شدند.

الان تعداد پوکمون‌ها چیزی در حدود ۷۲۰ کاراکتر است و به نظر من اینکه می‌توانیم همراه با فرزندان‌مان به پیاده‌روی برویم و آن‌ها را بگیریم، بسیار لذت‌بخش است. همچنین اینکه بتوانید تعداد پوکمون بیشتری نسبت به دوستان‌تان داشته باشید بسیار لذت‌بخش و قابل‌افتخار است. البته من اعتقاد دارم که هنوز پتانسیل اصلی این بازی شکوفا نشده و در آینده موفقیت‌های بیشتر آن را هم شاهد خواهیم بود.

البته یکی از دوستانم اخیرا می‌گفت که این بازی در حال حاضر ۳ میلیارد دلار ارزش دارد و اگر این واقعی باشد، من شخصا بسیار خوشحال می‌شوم.

نظر شما در این مورد چیست؟ آیا دوست دارید بازی Sonic GO ساخته شود؟


منبع VentureBeat

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده