// پنجشنبه, ۲۱ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۹

یوبیسافت Rayman Origins را به صورت رایگان برای پی سی عرضه می‌کند

شرکت یوبیسافت (Ubisoft) جدیدترین بازی رایگان خودش برای پلتفرم پی‌سی را معرفی کرد. این بازی Rayman Origins است.

شرکت یوبیسافت اعلام کرد بازی Rayman Origins از آغاز هفته آینده به صورت کاملاً رایگان روی پی‌سی عرضه خواهد شد. این بازی به مناسبت بخشی از بزرگداشت ۳۰ سالگی یوبیسافت به طور رایگان عرضه خواهد شد.

شما از ۱۷ آگوست (۲۷ مرداد) خواهید توانست بازی را از وب سایت یوبی 30 (Ubi 30) صرفاً با کلیک روی گزینه‌ی «Get the Game Now» دانلود کنید. شما نیاز خواهید داشت تا به حساب کاربری یوپلی (Uplay) خودتان وارد شوید تا بازی را به لیست بازی‌های خودتان اضافه کنید.

Rayman Origins مانند هدیه رایگان فعلی، Splinter Cell، برای مدت ۳۰ روز رایگان باقی خواهد ماند و پس از اینکه آن را دانلود کردید برای همیشه متعلق به شما خواهد بود. اگر که شما به Rayman Origins علاقه‌ای ندارید خبر خوب این است که چهار بازی رایگان دیگر نیز از سمت یوبیسافت عرضه خواهند شد. تا پایان سال ۲۰۱۶ هر ماه یک بازی رایگان از طریق سرویس یوپلی عرضه خواهد شد.

یوبیسافت همچنین یک بسته‌ی الحاقی رایگان را نیز به مناسبت سی‌امین سالگرد تأسیس این شرکت برای بازی Tom Clancy's The Division عرضه کرده است. Rayman Origins در سال ۲۰۱۱ برای پی‌سی و کنسول‌ها عرضه شد. دنباله‌ی این بازی با نام Rayman Legends نیز در سال ۲۰۱۳ عرضه شد.


منبع Gamespot

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده